Bosch Vysokotlaký čistič AdvancedAquatak 140
Kód: 06008A7D00
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Kovová vysokotlaká pistole Bosch, Nástavec, Rotační tryska, Variabilní plochá tryska, Vodní filtr, Vysokotlaká tryska na čisticí prostředek 550 ml, Vysokotlaká hadice 8 m, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Poskytuje úžasný čisticí účinek
- Kompaktní a vybavený praktickými funkcemi
- Odolná konstrukce
- Nové kompaktní čerpadlo Quad se čtyřmi válci dodává extra výkon
- Dodává se s variabilní hubicí i rotační tryskou pro různé druhy náročného čištění
- Ve standardní výbavě se dodává s vysokotlakou tryskou na čisticí prostředky pro rychlejší a účinnější práci
- Dodává se s bubnem na vysokotlakou hadici a stabilizační podložkou pro rychlejší, jednodušší nastavení a používání
- Kompaktní
- Připraveno k použití ihned po rozbalení
- Úložný prostor pro veškeré příslušenství/hadice/kabely
- Snadná rychlospojka
- Bezpečné uložení pistole
- Samonasávání/použití nádrží na vodu
- Vodní filtr
- Celokovové čerpadlo
- Sklopná rukojeť
- Systém auto-stop
- Vysokotlaký pěnový systém
- Teleskopický nástavec
- Buben vysokotlaké hadice
zelené zahradní nářadí Bosch DIY - nářadí na zahradu pro kutily
Práce s nářadím
Výkonný, pokrokový vysokotlaký čistič je navržen pro zvládnutí náročných úkolů
Tento vysokotlaký čistič Bosch nabízí ideální výkon pro odstranění i těch nejodolnějších nečistot. Rozsah trysek a 140 barové čerpadlo nabízejí univerzální čisticí výkon. Bubnový naviják na vysokotlakou hadici odbourává stres při sestavování. Ušetřete čas při čištění automobilu s 550ml vysokotlakou tryskou na čisticí prostředek. Bosch AdvancedAquatak 140 čistí těžké, odolné nečistoty na různých površích, včetně velkých vozidel, teras a chodníků. Jeho velká kola a kovový teleskopický nástavec nabízejí také výjimečnou mobilitu pro snadnější používání kolem domu. Násuvné spojky a uložení pistole zjednodušují čištění.
Objednací číslo Bosch
06008A7D00
0 600 8A7 D00
0.600.8A7.D00
EAN
3165140906470
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysokotlaké čističe Aquatak |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140906470 |
| Balení: | karton |
| Buben vysokotlaké hadice: | ano |
| Max. tlak: | 140 bar |
| Napětí: | 230 V |
| Typ motora: | Asynchrónny |
| Príkon motora: | 2.100 W |
| Typ čerpadla: | Tlaková nádoba 3 |
| Materiál čerpadla: | Celokovové |
| Max. prietok: | 450 l/h |
| Max. teplota privádzanej vody: | 40 °C |
| Schopnosť samonasávania: | 0,5 m |
| Dĺžka sieťovej šnúry: | 5 m |
| Typ hadice: | PU (polyuretán) |
| Dĺžka hadice: | 8 m |
| Druh rukoväte: | Teleskopická |
| Výška rukoväte: | 1 m |
| Hmotnosť (bez príslušenstva): | 17,6 kg |
AdvancedAquatak 140: Výkonný vysokotlaký čistič
Návod: AdvancedAquatak sestaven za 25 sekund
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
