Bosch Akumulátorové zahradní nůžky EasyPrune
Kód: 06008B2102
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Nabíjecí kabel USB, Balení karton
Možnost dokoupit Náhradní nůž s klíčem (odkaz zde) nebo samotný nůž (odkaz zde)
Uživatelské výhody nářadí
- Snadno stříhá a prořezává stonky a větvičky do tloušťky 25 mm, s asistovaným střižným výkonem
- Technologie Power Assist Technology nabízí podporu, když narazíte na odpor
- Akumulátorová mobilita s 3,6 V akumulátorem pro až 450 střihů na jedno nabití
- Čistě se přestřihnou přes tenčí a silnější větve, vytvoří zdravé zastřižení pro rostliny
- Jednoduché a intuitivní používání, stejně jako běžné nůžky
zelené zahradní nářadí Bosch DIY - nářadí do zahrady pro kutily
Práce s nářadím
Technologie asistovaného výkonu zvládne bez námahy i těžkou práci.
Nůžky se systémem Power Assist s automatickým posilovačem.
Funkce a výhody EasyPrune
Snížení únavy rukou s technologií Power Assist.
Stříhání a prořezávání větví do tloušťky 25 mm, snižuje únavu nebo zátěž rukou díky technologii Power Assist Technology pro lehčí a zábavnější zahradničení.
Zlepšuje růst rostlin.
Vychutnejte si hladké stříhání bez potřeby udělat si přestávku nebo změnit polohu nůžek. Bypassový střižný systém, ve kterém dva nože z nerezové oceli v prémiové kvalitě hladce kloužou po sobě, podporuje růst rostlin
Volnost práce kdekoli v zahradě.
Vychutnejte si akumulátorovou mobilitu s flexibilitou pro stříhání kdekoli v zahradě. Nabízí indikátor stavu akumulátoru a snadno se nabíjí kabelem s konektorem mikro USB.
Snadná výměna nožů pro vyšší životnost nářadí.
Obnova a opětovné použití – snadná výměna tupých nebo poškozených nožů bez výměny celého nářadí. Umožňuje delší používání nářadí.
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
06008B2102
0 600 8B2 102
0.600.8B2.102
EAN
4059952647401
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní nůžky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952647401 |
| Kapacita akumulátoru: | 1,5 Ah |
| Napětí akumulátoru: | 3,6 V |
| Typ akumulátora: | vstavaný Li-Ion |
| Čas potrebný na nabitie akumulátora: | 3,5 h |
| Max. prestrihnutý priemer, mäkké drevo: | 25 mm |
| Max. prestrihnutý priemer, tvrdé drevo: | 20 mm |
| Max. počet strihov na jedno nabitie akumulátora: | 450 |
| Systém strihania: | Bypass |
| Hmotnosť: | 0,49 kg |
| Dĺžka: | 245 mm |
| Šírka: | 30 mm |
| Výška: | 90 mm |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
