Bosch Aku nůžky Pro Pruner, solo
Kód: 06019K1020
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Varianty
Všechny verze produktu nájdete na tomto odkazu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Balení karton
Možnost dokoupit Náhradní nůž horní (odkaz zde) - případně i spodní (odkaz zde)
Uživatelské výhody nářadí
- V současné době dochází k přejmenování Pro Pruner na GGP 12V-25 Professional, takže je můžete najít pod oběma názvy, jedná se však o stejné nářadí
- Nejlepší prostřih ve své třídě: Nová platforma bezuhlíkového motoru a optimalizovaný mechanický systém zefektivňující každý řez
- Největší počet střihů na jedno nabití akumulátoru: 4 500 prostřihů na jeden nabitý akumulátor 3,0 Ah, bez obav o akumulátor
- Nízká hmotnost: Rovná hmotnosti 3 normálních jablek, vhodné pro celodenní práci
- LED indikující stav: Vysoká viditelnost pro informování uživatele o stavu nářadí, zvýšení úrovně bezpečnosti
- Nejlepší prostřihový točivý moment ve své třídě: Zcela nový bezuhlíkový motor s vysokou účinností
- Ochranný systém: Snižuje možnost poranění prstů
- Nerezová ocel ACr13: Vysoká odolnost (životnost přesahuje 500 tis. řezů)
- Nerezová ocel, žádné starosti s korozí
- Vysoce výkonný motor
- Optimalizovaná čepel se speciálním zakřivením
- Vysoce výkonný systém pro správu baterií Bosch
- Elektronická ochrana motoru a akumulátoru
- Monitoruje stav nářadí kdykoli během provozu
- Ochrana proti přetížení a přehřátí
- Rychlejší práce – elektrické stříhání s novou úrovní výkonu
- Ideální volba pro stříhání ovocných stromů
- Hladké stříhání s výrazně menší námahou v porovnání s manuálními nůžkami
- Výkonný akumulátor Li-ion 3,0 Ah zvládne na jedno nabití až 4 500 řezů (testováno výzkumně-vývojovou laboratoří Bosch Power Tools Asia Pacific)
- Nerezové vysokoodolné nože zaručují dlouhou životnost nářadí
- Delší životnost motoru – delší doba provozu – vyšší výkon díky bezuhlíkovému motoru
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch Pro Pruner Professional: Podrobnější informace
Zažijte novou dimenzi účinnosti. Tyto akumulátorové nůžky Pro Pruner umožňují bleskově ostříhat ovocné stromy na profesionální úrovni. Méně námahy a rychlejší práce: nůžky Pro Pruner lze v porovnání s běžnými manuálními nůžkami ovládat plynule a s podstatně menší námahou, a to díky vysoce účinnému bezuhlíkovému motoru třídy 12 V. Výkonný akumulátor Li-ion 3,0 Ah v nůžkách zvládne na jedno nabití až 4 500 řezů, zaručuje dlouhou životnost a dlouhodobý výkon. Díky vysokoodolným nerezovým nožům je rovněž zaručena dlouhá životnost nářadí více než 500 000 řezů*. * Údaje podle testů výzkumně-vývojové laboratoře Bosch Power Tools Asia Pacific.
Objednací číslo Bosch
06019K1020
0 601 9K1 020
0.601.9K1.020
EAN
4059952529073
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní nůžky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952529073 |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Kapacita akumulátora: | - |
| Nabíjací prúd: | - |
| Max. kapacita rezu do dreva (vetvy stromov): | 25 mm |
| Hmotnosť: | 1,0 kg |
| Dĺžka: | 311 mm |
| Šírka: | 110 mm |
| Výška: | 56 mm |
Akumulátorové záhradné nožnice Bosch Pro Pruner Professional
PRAKTICKÁ UKÁŽKA V TERÉNE Bosch Akumulátorové nožnice Pro Pruner
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
