Bosch Akumulátorové teleskopické nůžky na živý plot AdvancedPrune 18V-45, dlouhá tyč, 1x aku
Kód: 06008C5000
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
1 akumulátor, Nabíječka, Kryt nožů, Prodlužovací tyč
Uživatelské výhody nářadí
- Technologie Quick Cut pro rychlé a hladké stříhání větví až do 45 mm
- Jedinečná spoušť v rozsahu 360° – nastavení nářadí do nejpohodlnějšího úhlu stříhání
- Prodlužovací tyč umožňuje prodloužit nářadí z 1,2 m na 1,8 m podle prováděné práce
- Nože z nerezové oceli poskytují optimální stříhací výkon a odolnost
- Indikátor LED nabití akumulátoru přehledně zobrazuje stav nabití akumulátoru
- Technologie Syneon zaručuje optimální výkon a maximální dobu provozu
- Kompatibilní s akumulátorem Bosch 18V POWER FOR ALL
- Prodlužovací nástavec
- Háček na větev
- Ergonomická, bezpečnostní rukojeť
- Řada nářadí Advanced: nejlepší výkonnost s vylepšenými funkcemi, pro rozsáhlejší a náročnější úkoly
zelené zahradní nářadí Bosch DIY - nářadí do zahrady pro kutily
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
06008C5000
0 600 8C5 000
0.600.8C5.000
EAN
4059952526317
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní nůžky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952526317 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Technológia akumulátora: | Li-Ion |
| Max. prestrihnutý priemer, mäkké drevo: | 45 mm |
| Max. prestrihnutý priemer, tvrdé drevo: | 35 mm |
| Max. počet strihov 30 mm na jedno nabitie akumulátora 2,0 Ah: | až 600 |
| Rýchlosť strihania 30 mm: | < 1,2 s / jeden strih plus uvoľnenie |
| Systém strihania: | Bypass |
| Typ/ovládanie tlačidla spúšte: | 360° |
| Materiál noža: | Ušľachtilá oceľ |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 2,8 kg |
| Dĺžka: | 1200 mm |
| Dĺžka s predĺžením: | 1800 mm |
| Šírka: | 61 mm |
| Výška: | 176 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
