Bosch Pracovní taška Professional
Kód: 1619BZ0100
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody nářadí
- Univerzální pracovní taška vysoké kvality pro skladování a přenášení nářadí nebo příslušenství
- Robustní pracovní taška je ideální pro ruční elektrické nářadí
- 3 vnější přihrádky a 5 vnitřních (1 hlavní velká, 4 boční) přihrádek
- Pracovní taška nabízí prostor pro maximálně 3 až 6 nářadí, lze ji však používat podle potřeby
- Mnoho vnitřních kapes
- Silný, kvalitní materiál
- Vyšívaná loga BOSCH na vnější straně i na držadle
- Tvrdá ochrana proti opotřebení na spodní straně
- Robustní zip
- Prostorná
modré profesionální ruční nářadí Bosch Professional - ruční nářadí pro profesionály
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kufre a organizéry na náradie |
|---|---|
| EAN: | 3165140843782 |
| Nosnosť, max.: | 12 kg |
| Materiál: | 600D PVC Polyester |
| Objem: | 40 litrov |
| Rozmery: | 48 x 28 x 30 cm |
| Hmotnosť: | 1,5 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
