Bosch Akumulátorové nůžky GGP 12V-25 Professional, 2x aku
Kód: 06008D8100
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Stejné nůžky jen se starším označením Pro Pruner
Rozsah dodávky
2 Li-Ion akumulátory 3,0 Ah, Nabíječka 2 Ampér, Balení karton
Možnost dokoupit Náhradní nůž horní (odkaz zde) - případně i spodní (odkaz zde)
Použivatelské výhody nářadí
- Nejlepší prostřih ve své třídě: Nová platforma bezuhlíkového motoru a optimalizovaný mechanický systém zefektivňující každý řez
- Největší počet střihů na jedno nabití akumulátoru: 4.500 prostřihů na jeden nabitý akumulátor 3,0 Ah, bez obav o akumulátor
- Nízká hmotnost: Rovná hmotnosti 3 normálních jablek, vhodné pro celodenní práci
- LED indikující stav: Vysoká viditelnost pro informování uživatele o stavu nářadí, zvýšení úrovně bezpečnosti
- Nejlepší prostřihový krouticí moment ve své třídě: Zcela nový bezuhlíkový motor s vysokou účinností
- Ochranný systém: Snižuje možnost poranění prstů
- Nerezová ocel ACr13: Vysoká odolnost (životnost přesahuje 500 tisíc řezů)
- Nerezová ocel, žádné starosti s korozí
- Vysoce výkonný motor
- Optimalizovaná čepel se speciálním zakřivením
- Vysoce výkonný systém pro správu baterií Bosch
- Elektronická ochrana motoru a akumulátoru
- Sleduje stav nářadí kdykoliv během provozu
- Ochrana proti přetížení a přehřátí
- Rychlejší práce – elektrické stříhání s novou úrovní výkonu
- Ideální volba pro stříhání ovocných stromů
- Hladké stříhání s výrazně menší námahou ve srovnání s manuálními nůžkami
- Výkonný akumulátor Li-ion 3,0 Ah zvládne na jedno nabití až 4 500 řezů (testováno výzkumno-vývojovou laboratoří Bosch Power Tools Asia Pacific)
- Nerezové vysoce odolné nože zaručují dlouhou životnost nářadí
- Delší životnost motoru – delší doba provozu – vyšší výkon díky bezuhlíkovému motoru
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Bosch GGP 12V-25 Professional: Podrobnější informace
Seznam se se zahradními nůžkami GGP 12V-25 Professional, které jsou ideální volbou pro výkonné a zároveň lehké prostřihávání. Bezuhlíkový motor pohání čepele z nerezové oceli pro snadné stříhání větví s tloušťkou až 25 mm. Nůžky s hmotností pouze 0,83 kg bez akumulátoru poskytnou skvělý střihací výkon, a přitom při delším používání nezpůsobují žádnou únavu. Ergonomický design zajišťuje celé hodiny stříhání bez námahy, jsou tedy ideální pro efektivní a pohodlnou práci.
Vybavení a použití
Tyto akumulátorové zahradní nůžky jsou ideální pro prostřihávání křovin, keřů a ovocných stromů. GGP 12V-25 Professional je nářadí kompatibilní s akumulátory Bosch 12V Pro. Lze jej tedy jednoduše integrovat do své aktuální sady nářadí.
Doplňující informace
Vysoce výkonný 12 V (3,0 Ah) akumulátor poskytne energii až na 4 500 řezů na jedno nabití, díky čemuž můžete zahradní práce provádět bez přerušení. GGP 12V-25 Professional disponuje také funkcemi Autosleep a automatického vypnutí Auto-off, které prodlouží výdrž a zvýší bezpečnost akumulátoru.
Objednávací číslo Bosch
06008D8100
0 600 8D8 100
0.600.8D8.100
EAN
4053423356311
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní nůžky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423356311 |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Max. kapacita rezu (konár): | 25 mm |
| Materiál noža: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Systém rezania: | Bypass |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 0,83 kg |
| Hmotnosť: | 1,0 kg |
| Dĺžka: | 302 mm |
| Šírka: | 55 mm |
| Výška: | 99 mm |
| Rukoväť s mäkkým úchopom: | áno |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
