Solight Akumulátorové záhradné nožnice RNZN01, 1x aku
Kód: RNZN01
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
1 Li-Ion akumulátor 2,0 Ah, Nabíjačka, Balenie plastový kufor
Možnosť dokúpiť Náhradný nôž (odkaz tu)
Používateľské výhody náradia
- bezuhlíkový motor – vyšší výkon a mimoriadne vysoká životnosť
- určené na prestrihávanie vetiev s hrúbkou do 30 mm
- nože z kvalitnej ocele
- sila strihu 180 N
- štyri nastaviteľné režimy pootvorenia čeľustí
- veľmi jednoduché ovládanie a údržba, hmotnosť s batériou 1,2 kg
- protišmykový povrch
- elektronický zámok proti náhodnému spusteniu nožov, elektronické zamknutie nožov
- cca 500 strihov na jedno nabitie (podľa hrúbky a druhu dreva)
- je možné dokúpiť 2 Ah, 4 Ah a 6 Ah batérie Solight (RN-B2, RN-B4, RN-B6)
Práca s náradím
Objednávacie číslo
RNZN01
EAN
8592718033033
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní nůžky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592718033033 |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Napětí akumulátoru: | 21 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Kapacita akumulátora: | 2,0 Ah |
| Doba nabíjania akumulátora 2,0 Ah cca: | 150 min |
| Sila strihu: | 180 N |
| Menovité napätie: | 300 W |
| Režimy otvárania čepele: | 4 |
| Max. kapacita rezu do dreva (vetvy stromov): | 30 mm |
| ? Počet strihov na jedno nabitie: | cca 500 |
| Hmotnosť s akumulátorom: | 1,2 kg |
| Rozmery s akumulátorom: | 30 x 12 x 8 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Solight Holding s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Brně 1972, 50006 Hradec Králové, Česká republika, C 50241 vedená u Krajského súdu v Hradci Králové, IČO: 28320573, DIČ: SK4020276326, tel: 0412901227 |
| E-mail : | info@solight.cz |
