Bosch Akumulátorové teleskopické nůžky na živý plot AdvancedPrune 18V-45, krátká tyč, solo
Kód: 06008C5001
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátora a nabíjačky, Kryt nožov
Používateľské výhody náradia
- Technológia Quick Cut na rýchle a hladké strihanie konárov až do 45 mm
- Jedinečná spúšť v rozsahu 360° – umiestnenie náradia do najkomfortnejšieho uhla strihania
- Predlžovacia tyč umožňuje predĺžiť náradie z 1,2 m na 1,8 m podľa vykonávanej práce
- Nože z nehrdzavejúcej ocele poskytujú optimálny strihací výkon a odolnosť
- Indikátor LED nabitia akumulátora prehľadne zobrazuje stav nabitia akumulátora
- Technológia Syneon zaručuje optimálny výkon a maximálnu dobu prevádzky
- Kompatibilné s akumulátorom Bosch 18V POWER FOR ALL
- Predlžovací nadstavec
- Háčik na konár
- Ergonomický, bezpečnostný úchop
- Rada náradia Advanced: najlepší výkon s vylepšenými funkciami, rozsiahlejšie a náročnejšie úlohy
zelené záhradné náradie Bosch DIY - náradie do záhrady pre domácich majstrov
Práca s náradím
Objednávacie číslo Bosch
06008C5001
0 600 8C5 001
0.600.8C5.001
EAN
4059952526324
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní nůžky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952526324 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Technológia akumulátora: | Li-Ion |
| Max. prestrihnutý priemer, mäkké drevo: | 45 mm |
| Max. prestrihnutý priemer, tvrdé drevo: | 35 mm |
| Max. počet strihov 30 mm na jedno nabitie akumulátora 2,0 Ah: | až 600 |
| Rýchlosť strihania 30 mm: | < 1,2 s / jeden strih plus uvoľnenie |
| Systém strihania: | Bypass |
| Typ/ovládanie tlačidla spúšte: | 360° |
| Materiál noža: | Ušľachtilá oceľ |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 2,8 kg |
| Dĺžka: | 1200 mm |
| Dĺžka s predĺžením: | 1800 mm |
| Šírka: | 61 mm |
| Výška: | 176 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
