Bosch Akumulátorové nůžky na živý plot GHE 18V-60 Professional, 1x aku
Kód: 06008C9001
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Li-Ion akumulátor 4,0 Ah, Rychlonabíječka, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Výkonné nářadí – bezuhlíkový motor podporuje vysoký výkon při náročných pracích a zaručuje dlouhou životnost
- Nepřetržité stříhání – antiblokovací systém Bosch zabraňuje zasekávání i při stříhání hrubších větví
- Lehká a ergonomická konstrukce – minimalizuje únavu uživatele, a to zejména při stříhání hustých živých plotů
- Antiblokovací systém
- Delší životnost motoru – delší doba provozu – vyšší výkon díky bezuhlíkovému motoru
- Konec nože s ostrými zuby umožňuje stříhání hrubých větví, které by nezvládly standardní zuby
- Nože nářadí jsou broušené diamantem, aby byly extra ostré
Bosch GHE 18V-60 Professional: Podrobnější informace
Bosch GHE 18V-60 Professional je silné akumulátorové zahradní nářadí – bezuhlíkový motor podporuje vysoký výkon a dlouhou životnost nářadí. Umožňuje nepřetržité stříhání středně hustých živých plotů – antiblokovací systém Bosch zabraňuje zasekávání nářadí. Kapacita řezu 20 mm zaručuje, že hladce a prakticky přeřízne i hrubší větve. GHE 18V-60 Professional je lehké nářadí s ergonomickou konstrukcí. To minimalizuje únavu uživatele – zejména při stříhání hustých živých plotů.
Bosch GHE 18V-60 Professional je akumulátorové profesionální řešení na stříhání živých plotů. Je kompatibilní se všemi akumulátory a nabíječkami Bosch profesionálního 18 V systému. Nářadí je kompatibilní se systémem AMPShare – akumulátorovou asociací více značek.
modré profesionální zahradní nářadí Bosch Professional - zahradní nářadí pro profesionály
Objednávací číslo Bosch
06008C9001
0 600 8C9 001
0.600.8C9.001
EAN
4053423840759
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nůžky na živý plot |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423840759 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Min. kapacita akumulátora: | 4,0 Ah |
| Dĺžka nožov: | 60 cm |
| Medzera zubov: | 23 mm |
| Počet zdvihov vo voľnobehu: | 3.000 min-1 |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 3,0 kg |
| Dĺžka: | 1147 mm |
| Šírka: | 239 mm |
| Výška: | 189 mm |
18V Záhradné náradie od Bosch Professional
Erik vysvetľuje: Všetko o Bosch Professional BITURBO Brushless
Inovácie Bosch Professional: BITURBO Brushless: Ako to funguje?
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
