Bosch Akumulátorové nůžky na živý plot GHE 18V-60 (II) Professional, 2. generace, solo
Kód: 06008C9400
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Kartonové balení
Uživatelské výhody nářadí
- Vysoký výkon a dlouhá doba provozu díky výkonnému bezuhlíkovému motoru s 2 800 ot./min
- Zvýšený stříhací výkon díky 60 cm liště, systému proti zablokování Bosch a setrvačníku pro hladší a snadnější stříhání silnějších a hustších živých plotů
- Snadná manipulace díky lehkému, ergonomickému designu a optimálnímu vyvážení
Bosch GHE 18V-60 Professional - 2. generace: Podrobnější informace
Důležité údaje o produktu
Pokud hledáte výkonné a zároveň lehké nůžky na živý plot, které můžete pohodlně používat celé hodiny, právě jste je našli – akumulátorové nůžky na živý plot Bosch GHE 18V-60 (II) Professional. Jejich výkonný bezuhlíkový motor nabízí 2 800 kmitů/min pro vysoký stříhací výkon a dlouhou dobu provozu. Toto nářadí usnadňuje stříhání silných větví a zabraňuje zasekávání díky liště o délce 60 cm a patentovanému systému proti zablokování Bosch. Přidaný setrvačník navíc zajišťuje plynulejší a snadnější stříhání. A s hmotností pouhých 3,0 kg a optimálním vyvážením se s tímto ergonomickým nářadím snadno manipuluje, což snižuje únavu při delším stříhání.
Vybavení a použití
Nůžky na živý plot Bosch GHE 18V-60 (II) Professional jsou ideální pro stříhání a zastřihávání horních a bočních stran živých plotů.
modré profesionální zahradní nářadí Bosch Professional – zahradní nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
06008C9400
0 600 8C9 400
0.600.8C9.400
EAN
4053423253733
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nůžky na živý plot |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423253733 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Min. kapacita akumulátora: | 4,0 Ah |
| Dĺžka nožov: | 60 cm |
| Medzera zubov: | 23 mm |
| Počet zdvihov vo voľnobehu: | 2.800 min-1 |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 3,0 kg |
| Dĺžka: | 1140 mm |
| Šírka: | 239 mm |
| Výška: | 189 mm |
18V Záhradné náradie od Bosch Professional
Erik vysvetľuje: Všetko o Bosch Professional BITURBO Brushless
Inovácie Bosch Professional: BITURBO Brushless: Ako to funguje?
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
