Bosch Akumulátorové teleskopické nůžky na živý plot GHE 18V-50 TP Professional, solo
Kód: 06008D5000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Ramenní popruh F016L79751, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Snadné stříhání vysokých živých plotů díky teleskopické tyči s délkou 2,5 m
- Výkonné nářadí – bezuhlíkový motor podporuje vysoký výkon při náročných pracích a zaručuje dlouhou životnost
- Nepřetržité stříhání – antiblokovací systém Bosch zabraňuje zaseknutí i při stříhání silnějších větví
- Lehká a ergonomická konstrukce – minimalizuje únavu uživatele, a to zejména při stříhání hustých živých plotů
- Antiblokovací systém
- Delší životnost motoru – delší doba provozu – vyšší výkon díky bezuhlíkovému motoru
- Konec nože s ostrými zuby pro stříhání silných větví, které by nezvládly standardní zuby
- Nože nářadí jsou broušené diamantem, aby byly extra ostré
modré profesionální zahradní nářadí Bosch Professional - zahradní nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GHE 18V-50 TP Professional: Podrobnější informace
Důležité údaje o produktu
Pokud hledáte výkonné nářadí, které účinně stříhá vysoké živé ploty bez problémů s benzínem a výpary, určitě sáhněte po teleskopických nůžkách na živé ploty Bosch GHE 18V-50 TP Professional. S tímto nářadím bez námahy dosáhnete na vrchol vysokých živých plotů i bez žebříku díky teleskopické tyči s délkou 2,5 m a hlavě s polohováním úhlu. Díky spoušti s variabilní rychlostí a patentovanému systému proti zaseknutí Bosch toto nářadí usnadní stříhání silnějších a vyšších větví tak, že zabraňuje zaseknutí. Stříhací hlava s polohováním úhlu umožní ergonomické stříhání v různých úhlech pro úhledné dokončení vrcholů a boků živých plotů.
Akumulátorové teleskopické nůžky na živé ploty Bosch GHE 18V-50 TP Professional je ideálním nářadím pro stříhání vysokých živých plotů. Kompatibilní s Profesionálním 18 V systémem Bosch a aliancí výrobců akumulátorů AMPShare. Teleskopické nůžky na živé ploty Bosch GHE 18V-50 TP Professional poskytnou bezproblémové spuštění, nízkou frekvenci údržby a dlouhou životnost. Pracují rychlostí 3 400 zdvihů za minutu, disponují rozevřením zubů na 23,5 mm a nízkou hlučností 92 dB. Disponují kvalitní 50 cm čepelí v odolném hliníkovém těle. Nevznikají žádné výfukové plyny a nářadí lze pro snadnou přepravu rozdělit na dvě části.
Objednací číslo Bosch
06008D5000
0 600 8D5 000
0.600.8D5.000
EAN
4059952688299
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nůžky na živý plot |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952688299 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Min. kapacita akumulátora: | 4,0 Ah |
| Dĺžka nožov: | 50 cm |
| Medzera zubov: | 23,5 mm |
| Počet zdvihov vo voľnobehu: | 3.400 min-1 |
| Nastavenie výšky: | 2 - 2,5 m |
| Výkyvná hlava, 7 polôh: | 120° |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 4,5 kg |
| Dĺžka: | 2500 mm |
| Šírka: | 120 mm |
| Výška: | 166 mm |
18V Záhradné náradie od Bosch Professional
Bosch GHE 18V-50 TP Professional
Erik vysvetľuje: Všetko o Bosch Professional BITURBO Brushless
Inovácie Bosch Professional: BITURBO Brushless: Ako to funguje?
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
