Bosch Vibrační bruska PSS 250 AE
Kód: 0603340200
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Mikrofiltr Bosch, 3 brusné listy, Balení kufr z plastu
Uživatelské výhody nářadí
- Příkon 250 W výkonného motoru a brusná plocha o rozměrech 93 x 182 mm pro rychlé a velmi jemné broušení
- Mikrofiltrační systém Bosch pro čistou práci: prach se dostává zabudovaným odsávacím prvkem ke schránce s mikrofiltrem (v dodávce)
- Elektronická předvolba kmitů nastavovacím kolečkem v závislosti na materiálech
- Rychlá a pohodlná výměna brusného papíru suchým zipem
- Brusné listy se upínají jednoduše a pohodlně pomocí upínací páčky
- Odsávání přes nátrubek
- Měkká tlumicí vložka rukojeti zpříjemňuje použití
- Stejně dobře s ní manipulují praváci i leváci
- Mikro suchý zip
- Mikrofiltrační systém
- Regulační elektronické funkce
- Tlumení rukojeti měkkou vložkou
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro kutily
Práce s nářadím
Bosch PSS 250 AE: Bez námahy vytváří hladké výsledky na středně velkých rovných plochách.
Hladké, vysoce kvalitní povrchy lze rychle dosáhnout pomocí vibrační brusky Bosch PSS 250 AE. Výkonný 250 W motor je ideální pro zvládnutí širokého okruhu broušení. Nízké vibrace a ergonomický design, kombinované s možností jednoručního nebo obouručního vedení poskytují komfortní pracovní zážitky. Elektronická předvolba otáček umožňuje nastavit otáčky, které vyhovují každé práci a materiálu. Je navržena pro dokončení prací spojených s broušením na dřevěných, natřených, lakovaných a leštěných středně velkých rovných nebo zakřivených plochách, stejně jako tmeličích, kovu, kameni a omítce. Mikrofiltrační schránka na prach snižuje prašnost.
Objednací číslo Bosch
0603340200
0 603 340 200
0.603.340.200
EAN
3165140337526
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vibračné brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140337526 |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Menovitý príkon: | 250 W |
| Výkon: | 125 W |
| Počet kmitov: | 14.000 – 24.000 min-1 |
| Priemer oscilačného pohybu: | 2 mm |
| Hmotnosť: | 1,6 kg |
| Brúsna doska plocha: | 167 cm2 |
| Brúsny list na strmeňové upínanie - pravouhlá doska: | 93 x 230 mm |
| Brúsny list na velkronové upínanie - pravouhlá doska: | 93 x 182 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
