Bosch Vibrační bruska GSS 140-1 A
Kód: 06012A2100
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Krátká základní deska 2608601446 s brusnou deskou 2608601443 pro brusné listy 115 x 107 mm, 1x brusný list, Nástroj na děrování 2608190059, Nádoba na prach 2605411240 včetně mikrofiltru 2605411241, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Důmyslný systém upínání, stabilní, odolný, snadno obsluhovatelný a s možností snadné výměny
- Silná filcová podložka s kovovým plechem pro delší životnost, méně vibrací a snadnou výměnu
- Ergonomická rukojeť pro neunavující práci
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Systém vyměnitelné brusné desky
- Odsávání prachu přímo do integrovaného prachového sáčku na nářadí a/nebo pomocí víceúčelového vysavače
- Odolná vibrační patka, úložný systém pro několikahodinové broušení
- Spínač chráněný proti prachu – pro delší životnost elektrického nářadí
- Firmou Bosch optimalizovaná průhledná nádoba na prach s mikrofiltrem, pro lepší výhled a snadné čištění
- Velcro upínání
- Odsávání prachu
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GSS 140-1 A Professional: Podrobnější informace
GSS 140-1 A Professional je kompaktní, ergonomická elektrická vibrační bruska Bosch s robustním upínacím systémem na malé povrchy. Je vybavena ergonomickou opěrkou dlaně a má kompaktní konstrukci pro snadnou a komfortní manipulaci. Odolnost na dlouhodobé používání díky robustnímu kovovému plechu. Upínací systém s pěnovým talířem se suchým zipem je určen pro snadnou výměnu a změnu brusného papíru. Vibrační bruska je určena na malé rovné povrchy, přebrušování a finální povrchovou úpravu. Lze ji použít na dřevo, dýhu, nátěry, tmely, jakož i minerální či akrylové povrchy. Je kompatibilní se systémem Bosch Click & Clean. Bosch GSS 140-1 A Professional rovněž obsahuje nádobu na prach se zabudovaným mikrofiltračním systémem Bosch, výměnné talíře a je navržena pro ovládání jednou rukou.
Objednací číslo Bosch
06012A2100
0 601 2A2 100
0.601.2A2.100
EAN
3165140785907
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vibračné brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140785907 |
| Balení: | karton |
| Menovitý príkon: | 180 W |
| Voľnobežné otáčky: | 12.000 min-1 |
| Voľnobežné kmity: | 24.000 min-1 |
| Priemer oscilačného pohybu: | 1,6 mm |
| Hmotnosť: | 1,2 kg |
| Dĺžka: | 258 mm |
| Šírka: | 113 mm |
| Výška: | 142 mm |
| Brúsny list na strmeňové upínanie - krátka doska: | 115 x 140 mm |
| Brúsny list na velkronové upínanie - krátka doska: | 115 x 107 mm |
| Brúsny list na velkronové upínanie - dlhá doska: | 80 x 133 mm |
| Brúsny list na velkronové upínanie - delta doska: | 100 x 150 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
