Bosch Univerzální detektor GMS 100-23, baterie AA
Kód: 0601081800
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Ochranné pouzdro, 2× 1,5 V baterie (velikost AA), Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Poskytuje jistotu díky detekci kovů a kabelů pod napětím ve zdi
- Snadné používání díky jedinému provoznímu režimu a označovacímu otvoru
- Určeno do náročných pracovních podmínek díky gumovému krytu pohlcujícímu nárazy a ochraně na úrovni IP54
- Detection metal: Detekce kovu
- Detekce vedení, která jsou pod napětím
- Dvojitý zdroj energie
- Ochrana proti prachu a stříkající vodě na úrovni IP54
Měřicí technika Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GMS 100-23 Professional: Podrobnější informace
Při vrtání do zdi chcete mít jistotu, že nenarazíte na žádnou překážku. Náš detektor zdiva GMS 100-23 Professional umožňuje snadnou a intuitivní detekci kovových objektů a kabelů pod napětím. Výsledky detekce se zobrazují prostřednictvím barevného rozlišení označovacího otvoru. Detektor se snadno používá, nabízí jediný provozní režim a je vybaven označovacím otvorem pro označení výsledného místa. Odolný přístroj GMS 100-23 byl navržen do drsných pracovních podmínek díky ochraně proti prachu a stříkající vodě na úrovni IP54 a gumovému krytu pohlcujícímu nárazy.
Náš detektor Bosch GMS 100-23 Professional pomáhá detekovat a vyhledávat kovy a kabely pod napětím ve zdech. Vyhledání objektů ve zdech před vrtáním zvyšuje bezpečnost práce, a to zejména v případě řemeslníků provádějících renovace, při montáži skříní, kuchyňských linek, umyvadel, ohřívačů vody a topných systémů či montáži klimatizací nebo protipožárních sprinklerů.
Tento detektor identifikuje nejen střed detekovaného objektu, ale indikuje i, zda jde o kovový objekt nebo kabel pod napětím.
Objednací číslo Bosch
0601081800
0 601 081 800
0.601.081.800
EAN
4053423255379
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stavební detektory |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423255379 |
| Balení: | karton |
| Napájení: | Baterie (alkalicko-manganové) 2x 1,5 V LR6 (AA), Akumulátory (NiMH) 2x 1,2 V HR6 (AA), Lithium-iontový akumulátorový blok BA 3.7 V 1.0 Ah A Professional |
| Detekovateľné materiály: | Železné kovy, neželezné kovy, spodné drevené konštrukcie, vedenia pod napätím |
| ? Max. hĺbka detegovania: | 100 mm |
| ? Max. hĺbka vyhľadávania – Neželezné kovy (meď): | 100 mm |
| ? Max. hĺbka vyhľadávania – Železné kovy: | 80 mm |
| Max. hĺbka vyhľadávania – Vedenia pod napätím 100–230 V: | 50 mm |
| Max. relatívna vlhkosť vzduchu pre rozpoznávanie objektov: | 90 % |
| Max. relatívna vlhkosť vzduchu pre určovanie vedení pod napätím: | 50 % |
| Doba prevádzky cca s lítiovo-iónovým akumulátorovým blokom: | 7 h |
| Doba prevádzky cca s batériami (alkalicko-mangánové): | 9 h |
| Doba prevádzky cca s akumulátormi (NiMH): | 9 h |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 0,28 kg |
| Dĺžka: | 186 mm |
| Šírka: | 86 mm |
| Výška: | 33 mm |
| Ochrana proti prachu a striekajúcej vode: | IP 54 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
