Bosch Detektor Wallscanner D-tect 120, L-Boxx, solo
Kód: 0601081308
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Baterie AA a adaptér na alkalické baterie AA pro laser NEJSOU součástí dodávky, Balení L-BOXX 136
Uživatelské výhody nářadí
- Dual power source: Provoz je možný s akumulátorem s napětím 10,8 nebo 12 V, jakož i se standardními alkalickými bateriemi
- Bodové měření namísto měření s postupováním umožňuje detekci na těch nejmenších plochách
- Center finder: Optické ukazování směru pro přesnou lokalizaci středu objektu
- Jednoduché uživatelské rozhraní s třemi samovysvětlujícími tlačítky pro různá nastavení měření
- Zjistí objekty až do hloubky 12 cm
- Akustický a optický výstražný signál při nalezení objektů ve zdi
Měřicí technika Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch Wallscanner D-tect 120 Professional Professional: Podrobnější informace
Detektor D-tect 120 Professional je intuitivní radarový skener určený pro téměř všechny materiály. Bodové měření poskytuje přesnou detekci na úzkých površích a hledáček zobrazuje přesné umístění středu objektu. Technologie duálního napájení navíc umožňuje používat akumulátor 12 V Li-ion nebo běžné alkalické baterie. Vhodné pro širokou paletu řemeslných profesí při vyhledávání potrubí naplněných vodou a elektrických kabelů, jakož i kontrolu před vrtáním při tesařských, instalačních, elektrikářských pracích nebo pracích na vytápění/větrání/klimatizaci. Přístroj D-tect 120 Professional poskytuje jednoduché uživatelské rozhraní se třemi názornými tlačítky volby umožňujícími nastavení pro různé použití a umožňuje detekci objektů do hloubky až 12 cm. Zvuková a vizuální signalizace upozorní uživatele při nalezení objektů ve zdi.
Objednávací číslo Bosch
0601081308
0 601 081 308
0.601.081.308
EAN
3165140995191
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stavební detektory |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140995191 |
| Balení: | L-BOXX |
| Detekovateľné materiály: | Vodou plnené plastové rúry, železné kovy, neželezné kovy, drevené spodné konštrukcie, vedenia pod napätím |
| Max. hĺbka detegovania: | 120 mm |
| Hĺbka detekcie, oceľ, max.: | 120 mm |
| Hĺbka detekcie, meď, max.: | 120 mm |
| Detekčná hĺbka pre vedenia pod napätím, max.: | 60 mm |
| Detekčná hĺbka pri nosných drevených konštrukciách, max.: | 38 mm |
| Presnosť: | ± 10 mm |
| Automatické vypnutie po cca: | 5 min |
| Napájanie: | 12 V-LI / 4x 1,5-V-LR6 (AA) |
| Hmotnosť, cca: | 0,49 kg |
| Dĺžka: | 206 mm |
| Šírka: | 92 mm |
| Výška: | 85 mm |
| Ochrana proti prachu a striekajúcej vode: | IP 54 |
| Doplnková funkcia: | Dual Power (12 V / 4x 1,5-V-LR6 AA) |
Inštalácia kuchyne s Bosch Professional
Intuitívny radarový skener Bosch D-tect 120 Professional
Základné náradie pre elektrikárov a HVAC Bosch
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
