Bosch Digitální detektor UniversalDetect
Kód: 0603681301
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
4x baterie LR03 1,5 V (AAA), Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Digitální detektor pro rychlou kontrolu stěn, stropů nebo podlah před vrtáním
- Integrované navádění uživatele s animacemi a postupné pokyny umožňují intuitivní ovládání
- Automatická kalibrace ve všech režimech
- Detekce kovových předmětů ve všech běžných typech stěn až do maximální hloubky 10 cm
- Detekce kabelů pod napětím ve všech běžných typech stěn až do maximální hloubky 5 cm
- Detekce nosných konstrukcí v montovaných stěnách až do maximální hloubky 2,5 cm (odpovídá dvěma vrstvám sádrokartonu)
- Indikace LED s barevným systémem semaforu (červená - žlutá - zelená) umožňuje snadnou interpretaci výsledků měření
- Akustický výstražný signál, který lze podle potřeby zapnout nebo vypnout
- Pomůcka pro označení
- Komfortní manipulace díky pogumované rukojeti
- Detekce kovů se železem/bez železa
- Detekce vedení pod napětím
- Detekce vedení bez napětí
- Detekce dřeva/trámů pod lehčenými stěnami
Měřicí technika Bosch DIY - nářadí pro domácí kutily
Práce s nářadím
Bosch UniversalDetect: Bezpečnější vrtání – detekce kovových předmětů, elektrických kabelů a nosných konstrukcí sádrokartonových stěn
Bezpečnější vrtání – detektor UniversalDetect umožňuje hloubkové skenování stěn, sádrokartonu, stropů a podlah až do hloubky 10 cm. Pro zajištění bezpečnějšího vrtání při věšení obrazů nebo předmětů a při instalaci svítidel lokalizuje kovové předměty, jednofázové kabely pod napětím nebo dřevěné základní konstrukce. Tento praktický detekční přístroj nevyžaduje manuální kalibraci – stačí jej zapnout a je připraven k detekčnímu procesu. Pro intuitivní ovládání jsou k dispozici užitečné animace s postupnými pokyny. Jeho semaforový LED systém a volitelný zvukový výstražný signál označují umístění detekovaného objektu. Snadno použitelný detektor UniversalDetect má otvor přímo uprostřed přístroje pro přesné označování během používání.
Objednací číslo Bosch
0603681301
0 603 681 301
0.603.681.301
EAN
4059952648255
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stavební detektory |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952648255 |
| Balení: | karton |
| Detekovateľné materiály: | Kov, káble pod napätím a drevené konštrukcie |
| Hĺbka detekcie, kovy, max.: | 100 mm |
| Hĺbka detekcie, neželezné kovy, max.: | 80 mm |
| Hĺbka detekcie, vedenia pod napätím, max.: | 50 mm |
| Hĺbka detekcie, drevo, max.: | 25 mm |
| Kalibrácia: | automatická |
| Batéria: | 4 batérie 1,5 V LR03 (AAA) |
| Typ displeja: | farebný displej s dotykovou obrazovkou |
| Veľkosť displeja: | 2,4" |
| Automatické vypínanie: | 5 min |
| Hmotnosť: | 0,34 kg |
Meracie prístroje Bosch. Jednoduché ako vždy. Udržateľnejšie než v minulosti.
UniversalDetect
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
