Bosch Detektor D-tect 200 C, karton
Kód: 0601081600
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Adaptér na alkalické baterie AA, 4x 1,5 V LR6 baterie (AA), Kabel USB-C™, Poutko na zápěstí, Ochranné pouzdro, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Radarová technologie Bosch a moderní uživatelské rozhraní pro přesné, vysoce bezpečné a zřetelné zobrazení detekovaných objektů
- Flexibilita více zobrazení nabízí nejlepší výsledky v různých situacích
- Funkce snímku displeje podporuje rychlou a jednoduchou dokumentaci; snímky displeje lze stáhnout přes rozhraní USB-C™ a kartu SD
- D-tect 200 C Professional detekuje všechny běžné objekty, zřetelně je zobrazuje a umožňuje snadné zpracování dokumentace
- Díky radarové technologii Bosch a vylepšenému uživatelskému rozhraní je symbolem bezpečnější a přesnější práce ve stavebnictví
- Více zobrazení pro praktický výběr nejlepší možnosti při různých pracích, např. bodové zobrazení (Spot View) mimořádně usnadňuje detekci na těžko přístupných místech
- Inovativní funkce snímku displeje detektoru umožňuje rychlou dokumentaci a poskytuje spolehlivý doklad
- D-tect 200 C Professional lze použít při práci v interiéru i exteriéru, předchází škodám při vrtání a umožňuje změřit tloušťku betonu
- Detektor umožňuje detekci objektů do hloubky až 20 cm a indikuje jejich hloubku
- Detekovatelné objekty: Magnetické kovy (např. železo), Nemagnetické kovy (např. měď), Vodiče pod napětím, Vodiče bez napětí, Prázdné plastové trubky, Plastové trubky naplněné vodou, Dřevěné vnitřní konstrukce
- Identifikace materiálů: Kabely pod napětím, Magnetický kov, Nemagnetický kov, Nekovový materiál
- Doplňkové funkce: Detekce úniků kapalin, Měření vzdáleností
Měřicí technika Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch Detektor D-tect 200 C Professional: Podrobnější informace
Bosch D-tect 200 C Professional detekuje všechny běžné objekty, zřetelně je zobrazuje a umožňuje snadné zpracování dokumentace. Díky radarové technologii Bosch a vylepšenému uživatelskému rozhraní je symbolem bezpečnější a přesnější práce ve stavebnictví. Více zobrazení pro praktický výběr nejlepší možnosti při různých pracích, např. bodové zobrazení (Spot View) mimořádně usnadňuje detekci na těžko přístupných místech. Inovativní funkce snímku displeje detektoru umožňuje rychlou dokumentaci a poskytuje spolehlivý doklad. D-tect 200 C Professional lze použít při práci v interiéru i exteriéru, předchází škodám při vrtání a umožňuje změřit tloušťku betonu. Detektor umožňuje detekci objektů do hloubky až 20 cm a indikuje jejich hloubku.
Objednací číslo Bosch
0601081600
0 601 081 600
0.601.081.600
EAN
3165140988148
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stavební detektory |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140988148 |
| Balení: | karton |
| Max. hĺbka lokalizácie objektu - Kovové objekty v suchom betóne: | 200 mm |
| Max. hĺbka lokalizácie objektu - Iné objekty v suchom betóne: | 80 mm |
| Max. hĺbka lokalizácie objektu - Kovové objekty v čerstvom betóne: | 60 mm |
| Max. hĺbka lokalizácie objektu - Drevené nosníky v stenách suchých stavieb: | 38 mm |
| Max. hĺbka lokalizácie objektu - Objekty v pozdĺžne dierovaných tehlách: | 50 mm |
| Max. hĺbka lokalizácie objektu - Objekty v iných podporovaných typoch stien: | 80 mm |
| Presnosť merania k stredu objektu: | ±5 mm |
| Presnosť zobrazenej hĺbky objektu - V suchom betóne: | ±5 mm |
| Presnosť zobrazenej hĺbky objektu - V čerstvom betóne: | ±10 mm |
| Minimálna vzdialenosť dvoch susediacich objektov: | 40 mm |
| Presnosť merania vzdialenost: | ±10 mm/m |
| Radarový snímač - Pracovný frekvenčný rozsah: | 1,8–5,8 GHz |
| Radarový snímač - Max. vysielací výkon: | 0,00001 mW |
| Indukčný senzor - Pracovný frekvenčný rozsah: | 48–52 kHz |
| Indukčný senzor - Max. magnetická intenzita poľa (pri 10 m): | 20 dBµA/m |
| Napájanie: | Akumulátor (lítiovo-iónový) 12 V alebo 4x 1,5-V-LR6 (AA) s adaptérom na batérie |
| Doba prevádzky cca - Akumulátor (lítiovo-iónový): | 6 h |
| Doba prevádzky cca - Batérie (alkalicko-mangánové): | 2 h |
| Záložné elektrické napájanie pre uloženie času - Gombíková batéria: | CR2032 (3 V lítiová batéria) |
| Záložné elektrické napájanie pre uloženie času - Životnosť batérie cca: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť s akumulátorom: | od 0,69 kg |
| Hmotnosť s batériami: | 0,64 kg |
| Rozmery (dĺžka × šírka × výška): | 231 × 106 × 112 mm |
| Stupeň ochrany: | IP 5X |
| Dokumentácia prostredníctvom: | USB-C, Karta SD |
Bosch Professional D-tect 200 C: Detektor pre výnimočné výsledky
Bosch Professional D-tect 200 C: Rýchla a presná detekcia na efektívnu prácu
Detekcia únikov s D-Tect 200 C Professional
Detektor D-tect 200 C Professional: špičkový výkon a jednoduchá dokumentácia
Renovuj s Bosch Professional: Elektrikárske riešenia
Všetky informácie o detektore D-tect 200 C Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
