Bosch Digitální detektor Truvo
Kód: 0603681205
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
3x baterie LR03 1,5 V (AAA), Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Snadná detekce vodičů pod napětím a kovových předmětů až do hloubky 70 mm
- Přehledné zobrazení systémem LED semaforu indikuje místa, kde by se nemělo vrtat
- Zvukový koncept s logikou parkovacího senzoru indikuje nalezené objekty
- Okamžité spuštění díky automatické kalibraci a konceptu ovládání jedním tlačítkem
- Specifická indikace vodičů pod napětím a kovů na dvou samostatných LED displejích
- Nářadí podporuje trvalou udržitelnost, více podrobností naleznete níže
Měřicí technika Bosch DIY - nářadí pro kutily
Práce s nářadím
Bosch Truvo: Rychlejší a jednodušší detekce zaručuje bezpečnější vrtání
Výsledky rychle a jednoduše – detektor Truvo je jednoduchým řešením pro skenování stěn a stropů při hledání kovových předmětů nebo vodičů pod napětím. Vrtání při věšení obrazů nebo montáži svítidel je tak bezpečnější. Semaforový systém LED a výstražný zvuk indikuje místa, kde se nemá vrtat. Samostatné diody LED s ikonami kovu a vodičů pod napětím specificky označují, co detektor našel. Jediné tlačítko pro zapnutí/vypnutí a automatická kalibrace zaručují okamžité spuštění při skenování. Přiložený univerzálně srozumitelný stručný návod s jednoduchou grafikou pomáhá při správné manipulaci s přístrojem a zaručuje přesnější výsledky.
Objednací číslo Bosch
0603681205
0 603 681 205
0.603.681.205
EAN
4059952648231
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stavební detektory |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952648231 |
| Balení: | karton |
| Detekovateľné materiály: | Kov, káble pod napätím |
| Hĺbka detekcie, kovy, max.: | 70 mm |
| Hĺbka detekcie, vedenia pod napätím, max.: | 50 mm |
| Kalibrácia: | automatická |
| Batéria: | 3 batérie 1,5 V LR03 (AAA) |
| Automatické vypínanie: | 10 min |
| Hmotnosť: | 0,15 kg |
| Dĺžka: | 144 mm |
| Šírka: | 60 mm |
| Výška: | 28 mm |
Bosch Truvo – rýchla a jednoduchá detekcia na bezpečnejšie vŕtanie
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
