Bosch Úhlový nástavec FlexiClick GFA 18-WB Professional
Kód: 1600A001SK
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Vysoká flexibilita – úhlový nástavec umožňuje flexibilně pracovat v úzkých prostorech
- Snadná obsluha – lze zaaretovat v 16 různých polohách (360°) bez toho, aby se nástavec musel odebrat z akumulátorového šroubováku
- Kompaktní design – kompaktní konstrukční tvar (délka hlavy: 98 mm) umožňuje pracovat na mimořádně úzkých místech
- Aretace systémem Click – systém Click se postará o stabilní uchycení na akumulátorovém šroubováku
- 13 mm sklíčidlo Auto-Lock
Hodí se pro
GSR 18V-90 FC, GSR 18V-60 FC, GSR 18 V-EC FC2, GSR 14,4 V-EC FC2 Professional
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
1600A001SK
1 600 A00 1SK
1.600.A00.1SK
EAN
3165140768054
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Systém FlexiClick |
|---|---|
| EAN: | 3165140768054 |
| Balení: | karton |
| Hmotnosť: | 0,6 kg |
| Veľkosť: | 95x48x98 mm |
| Rohový rozmer: | 24 mm |
| Upínací rozsah skľučovadla, max: | 13 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
