Bosch Příklepový nástavec FlexiClick GFA 12-H Professional
Kód: 1600A024LN
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Přídavná rukojeť, Hloubkový doraz, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Vysoká flexibilita – promění vrtačku/šroubovák FlexiClick na plnohodnotné příklepové kladivo SDS plus
- Práce bez námahy díky energii příklepu 0,9 J
- Bosch Professional FlexiClick System - všestranný systém s jednoduše vyměnitelnými nástavci
- Kompatibilní s GSR 12V-35 FC a GSR 12V-15 FC
- Upínání „One-Click“ zaručuje pevné upnutí na nářadí jediným kliknutím
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GFA 12-H Professional: Podrobnější informace
GFA 12-H Professional je první příklepový nástavec třídy 12 V na světě. Poskytuje nejvyšší flexibilitu tím, že změní vrtačku šroubovák na plnohodnotné příklepové kladivo SDS plus. Již není nutné nosit samostatné příklepové kladivo pro vrtání do betonu. Tento příklepový nástavec nabízí energii příklepu 0,9 J umožňující efektivní práci. Všestranný systém Bosch Professional FlexiClick System s lehce vyměnitelnými nástavci lze používat pro rozmanité práce. Nářadí GFA 12-H je vhodné pro příklepové vrtání do betonu až do 10 mm a do zdiva a kamene až do 16 mm. Je kompatibilní také s našimi vrtačkami šroubováky FlexiClick třídy 12 V – GSR 12V-35 FC a GSR 12V-15 FC. Pro nejlepší postup práce doporučujeme používat GSR 12V-35 FC.
Objednací číslo Bosch
1600A024LN
1 600 A02 4LN
1.600.A02.4LN
EAN
4059952585260
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Systém FlexiClick |
|---|---|
| EAN: | 4059952585260 |
| Balení: | karton |
| Upínání nástrojů: | SDS-plus |
| Energia príklepu, max.: | 0,9 J |
| Priemer vrtu do betónu s príklepovými vrtákmi, max.: | 10 mm |
| Hmotnosť: | 0,8 kg |
| Dĺžka: | 1455 mm |
| Šírka: | 55 mm |
| Výška: | 55 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
