Bosch Excentrický nástavec FlexiClick GFA 12-E Professional
Kód: 1600A00F5L
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Vysoká flexibilita – díky excentrické vzdálenosti jen 12 mm umožňuje úhlový excentrický nástavec GFA 12-E pracovat těsně u hran a stěn
- Kompatibilní s GSR 12V-35 FC a GSR 12V-15 FC
- Upínání „One-Click“ zaručuje pevné upnutí na nářadí jediným kliknutím
- Snadné ovládání – GFA 12-E lze zaaretovat v 16 různých polohách (360°) bez toho, aby se nástavec musel odejmout z akumulátorového šroubováku
- Zajišťovací univerzální držák bitů 1/4" zajistí všechny běžné vrtáky a šroubovací bity
Objednávací číslo Bosch
1600A00F5L
1 600 A00 F5L
1.600.A00.F5L
EAN
3165140847667
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Systém FlexiClick |
|---|---|
| EAN: | 3165140847667 |
| Balení: | karton |
| Hmotnosť: | 0,3 kg |
| Rohový rozmer: | 12 mm |
| Upínanie: | vnútorný šesťhran 1/4" |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
