Bosch Příklepový nástavec FlexiClick GFA 18-H Professional
Kód: 1600A003NF
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Přídavná rukojeť 2602025141, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Vysoká flexibilita – Adaptér pro vrtací kladivo GHA FC2 změní vrtačku na plnohodnotné vrtací kladivo s upínáním SDS plus
- Výkonný – Díky novému příklepovému mechanismu lze i do tvrdého betonu vrtat bez námahy
- Pohodlné upínání SDS plus umožňující rychlou výměnu vrtáků
Hodí se pro
GSR 18V-90 FC Professional
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
1600A003NF
1 600 A00 3NF
1.600.A00.3NF
EAN
3165140802529
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Systém FlexiClick |
|---|---|
| EAN: | 3165140802529 |
| Balení: | karton |
| Hmotnosť: | 0,8 kg |
| Veľkosť: | 146x58x58 mm |
| Energia príklepu, max.: | 1 J |
| Frekvencia príklepu pri menovitých otáčkach (14,4 V): | 0 – 4.500 min-1 |
| Frekvencia príklepu pri menovitých otáčkach (18 V): | 0 – 4.800 min-1 |
| Menovité otáčky (14,4 V): | 0 – 1.600 min-1 |
| Menovité otáčky (18 V): | 0 – 1700 min-1 |
| Max. priemer vrtu do betónu: | 10 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
