Bosch Vrtací nástavec FlexiClick GFA 12-M Professional
Kód: 1600A037MD
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Umožňuje nepřerušovanou práci: Spolehlivě upíná bity s průměrem od 0,8 do 10 mm
- Vysoká všestrannost: Snadno vyměnitelné nástavce šetří čas a místo
- Kompaktnost: Krátké kovové sklíčidlo, které slyšitelně zapadne na místo
- Více kombinací: Nářadí lze použít se všemi 12V nástroji FlexiClick a lze jej připevnit k pravému nástavci PRO GFA 12-W pro vrtání v rozích
Vhodné pro
12V FlexiClick, jako je GSR 12V-32 FC Professional
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Bosch PRO GFA 12-M Professional: Podrobnější informace
Robustní kovové sklíčidlo Bosch PRO GFA12-M rozšiřuje rozsah aplikací vrtačky/šroubováku 12V FlexiClick o vrtací aplikace. PRO GFA12-M spolehlivě upíná bity s průměrem od 0,8 do 10 mm a umožňuje nepřerušovanou práci i v kritických a náročných podmínkách. Je součástí systému Bosch Professional 12V FlexiClick, který je velmi všestranný díky snadno vyměnitelným přídavným zařízením, jež šetří čas a místo. Kompaktní nástavec je vybaven krátkým kovovým sklíčidlem, které slyšitelně zapadne na místo. PRO GFA12-M lze kombinovat se všemi dostupnými nástroji 12V FlexiClick. Lze jej také připevnit na pravý nástavec PRO GFA12-W, takže nářadí lze použít jako úhlový vrtačku/šroubovák. FlexiClick System Bosch Professional – vynikajícím způsobem připraveno pro profesionální práci.
Bosch PRO GFA12-M je vhodná pro všechny typy šroubování a vrtání do dřeva a kovu v kombinaci s vrtačkou/šroubovákem 12V FlexiClick, jako je GSR 12V-32 FC.
Objednávací číslo Bosch
1600A037MD
1 600 A03 7MD
1.600.A03.7MD
EAN
4053423342963
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Systém FlexiClick |
|---|---|
| EAN: | 4053423342963 |
| Balení: | karton |
| Hmotnosť: | 0,2 kg |
| Veľkosť: | 62x48x48 mm |
| Upínací rozsah skľučovadla, min/max: | 0,8/10 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Bosch FlexiClick GFA 12-M Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
