Bosch Sada GSR 12V-15 + ruční nářadí + L-Boxx
Kód: 060186810R
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2 Li-Ion akumulátory 2,0 Ah, Kombinované kleště 180 mm Professional 1600A01TH7, Diagonální boční štípací kleště 160 mm Professional 1600A01TH9, Kleště s prodlouženými čelistmi 200 mm Professional 1600A01TH8, Šroubovák SL3,5 X 75MM Professional 1600A01TF8, šroubovák SL4.5 X 100MM Professional 1600A01TF9, Šroubovák SL6.5 X 125MM Professional 1600A01TG1, Šroubovák PH1 X 100MM Professional 1600A01TG2, Šroubovák PH2 X 125MM Professional 1600A01TG3, Rychlonabíječka, Balení L-BOXX 102
Uživatelské výhody nářadí
- Vlastní nastavení točivého momentu pro přesné šroubování
- Dvourychlostní převodovka: Optimalizovaný točivý moment pro šroubování a rychlé vrtání
- Vyšší točivý moment: Pro vrtání malých průměrů
- Maximální volnoběžné otáčky: 1.300 otáček za minutu
- LED světlo osvětluje tmavé pracovní prostory
- Indikátor stavu nabití: Pro nepřetržitou práci
- Vypínač s regulací rychlosti pro přesnou regulaci rychlosti
- Vícestupňová
- Pravý/levý chod
- Elektronika
- Auto-Lock
- Měkká tlumicí vložka rukojeti
- Osvětlení
- Pravý/levý chod pro vkládání a vyjímání šroubů
- Nejlepší výsledky práce díky předvolbě otáček pro použití vyžadující rychlost v závislosti na materiálu
- Osvětlení pracovní oblasti
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GSR 12V-15 Professional: Podrobnější informace
Ideální kombinace pro většinu základních prací a plná flexibilita na místě práce. Vynikající manipulace a vynikající zabezpečení díky kompaktní konstrukci a integrované technologii Bosch Electronic Cell Protection. Dvourychlostní převodovka poskytuje špičkový výkon a akumulátorová kompaktní konstrukce zaručuje maximální svobodu a snadnou manipulaci. Plná flexibilita s kufrem L-BOXX 102 díky vylepšeným úložným a přepravním řešením
Objednávací číslo Bosch
060186810R
0 601 868 10R
0.601.868.10R
EAN
4053423240146
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové vrtací šroubováky bez příklepu |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423240146 |
| Balení: | L-BOXX |
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Druh upínacieho skľučovadla: | rýchloupínacie |
| Krútiaci moment, max. (tvrdý/mäkký spoj): | 30 / 15 Nm |
| Voľnobežné otáčky (1. stupeň / 2. stupeň): | 0 – 400 / 1.300 min-1 |
| Upínací rozsah skľučovadla, min: | 1,0 mm |
| Upínací rozsah skľučovadla, max: | 10 mm |
| Max. priemer vrtu do dreva: | 19 mm |
| Max. priemer vrtu do ocele: | 10 mm |
| Max. priemer skrutiek: | 7 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
