Bosch Akumulátorový vrtací šroubovák GSR 12V-32 Professional, karton, solo
Kód: 06019N7000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí dodávky, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Vysoká míra ochrany uživatele díky funkci Advanced KickBack Control, která minimalizuje riziko zranění
- Přesná a pohodlná práce i ve stísněných prostorech a na těžko dostupných místech díky vysokokompaktní konstrukci
- Pracujte déle s menší mírou únavy díky lehkému nářadí s hmotností pouze 0,7 kg
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GSR 12V-32 Professional: Podrobnější informace
Akumulátorový vrtací šroubovák GSR 12V-32 Professional poskytne nejlepší ovládání s pokročilou funkcí Advanced KickBack Control. Tato technologie minimalizuje riziko poranění v případě neočekávaného zaseknutí vrtacího bitu nebo i pomalého otáčení nářadí kolem osy vrtání a pozvolného zvyšování potřebné přídržné síly. S délkou hlavy 142 mm a výškou nářadí 160 mm je toto nářadí mimořádně kompaktní a usnadňuje vrtání nebo šroubování i ve stísněných nebo těžko dostupných prostorech. S tímto lehkým vrtacím šroubovákem s hmotností jen 0,7 kg bude opakovaná práce během dne i méně vyčerpávající.
Bosch GSR 12V-32 Professional je vhodný pro všechny druhy šroubování a vrtání do dřeva a kovu. Další informace: Bosch GSR 12V-32 Professional disponuje funkcí Advanced KickBack Control, bezkartáčovým motorem, robustním kovovým sklíčidlem, intenzivním pracovním světlem a sponou na opasek.
Objednací číslo Bosch
06019N7000
0 601 9N7 000
0.601.9N7.000
EAN
4053423342840
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové vrtací šroubováky bez příklepu |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423342840 |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Krútiaci moment (mäkký/tvrdý): | 21/32 Nm |
| Voľnobežné otáčky (1. stupeň / 2. stupeň): | 0 – 475 / 0 – 1.800 ot/min |
| Typ skľučovadla: | Rýchloupínacie |
| Upínací rozsah skľučovadla, min/max: | 0,8 / 10 mm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 0,7 kg |
| Počet stupňov krútiaceho momentu: | 21 |
| Max. Ø skrutiek: | 8 mm |
| Max. Ø vrtáka: oceľ: | 10 mm |
| Max. Ø vrtáka: drevo: | 35 mm |
| Skľučovadlo s funkciou klick: | áno |
| Možnosť spony na opasok: | áno |
| KickBack Control: | áno |
| Pracovné svetlo: | áno |
| Konštrukcia náradia: | Rukoväť tvaru T |
| Nastavenie náradia/stopky: | Na strmeňové upínanie |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
