Bosch Akumulátorový vrtací šroubovák GSR 18V-55 Professional, solo
Kód: 06019H5202
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Odolné a výkonné nářadí: vysoký výkon 55 Nm a otáčky 1800 ot/min zaručují maximální efektivitu při práci se dřevem a kovem
- Robustní 13 mm kovové sklíčidlo Roehm poskytne ideální přenos výkonu při vrtání a šroubování
- Disponuje bezkartáčovým motorem pro prodlouženou životnost nářadí a delší dobu provozu s akumulátorem
- Vyšší úroveň kompaktnosti, velký výkon
- Maximální výkon a maximální efektivita s pracovní rychlostí až 1 800 ot/min
- Optimální nářadí pro šroubování do dřeva nebo vrtání do dřeva a kovu v úzkých prostorech
- Mimořádně odolné díky celokovovému rychloupínacímu sklíčidlu
- Vícestupňová
- Měkká tlumicí vložka rukojeti
- Osvětlení
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GSR 18V-55 Professional: Podrobnější informace
Akumulátorový výkonný vrtací šroubovák Bosch GSR 18V-55 Professional s bezkartáčovým motorem je ideálním základním nářadím Bosch v kategorii 18 V. Díky odolnosti a vysokému výkonu 55 Nm a otáčkám 1800 ot/min snadno maximalizuje efektivitu na staveništi, a to zejména při práci se dřevem a kovem. Odolné kovové sklíčidlo Roehm 13 mm zajišťuje robustnost a zajistí ideální přenos výkonu na nejširší spektrum vrtání a šroubování. Pro delší životnost nářadí a delší dobu provozu akumulátoru disponuje bezkartáčovým motorem. Vrtací šroubovák Bosch je určen pro vrtání do dřeva s maximálním průměrem až 35 mm, do oceli s průměrem až 13 mm a šroubování šroubů s průměrem až 10 mm. Je kompatibilní se všemi 18 V akumulátory Bosch Professional, včetně akumulátorů a nabíječek ProCORE18V (systém Professional 18V). Nářadí je kompatibilní se systémem AMPShare – akumulátorovou asociací více značek.
Objednávací číslo Bosch
06019H5202
0 601 9H5 202
0.601.9H5.202
EAN
4059952509297
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové vrtací šroubováky bez příklepu |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952509297 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky - 1. stupeň: | 0 - 460 min-1 |
| Voľnobežné otáčky - 2. stupeň: | 0 - 1.800 min-1 |
| Druh upínacieho skľučovadla: | rýchloupínacie |
| Upínací rozsah skľučovadla: | 1,5 - 13 mm |
| Počet stupňov krútiaceho momentu: | 20+1 |
| Krútiaci moment, max. - tvrdý skrutkový spoj: | 55 Nm |
| Krútiaci moment, max. - mäkký skrutkový spoj: | 28 Nm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1 kg |
| Dĺžka hlavy: | 179 mm |
| Max. priemer vrtáka - Drevo: | 35 mm |
| Max. priemer vrtáka - Oceľ: | 13 mm |
| Max. priemer skrutiek: | 10 mm |
Bosch GSR 18V-55 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
