Bosch Akumulátorový vrtací šroubovák GSR 185-LI, kufr, 2x aku
Kód: 06019K3000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2 Li-Ion akumulátory 2,0 Ah, Nabíječka, Balení kufr na přenášení
Uživatelské výhody nářadí
- Vyšší úroveň kompaktnosti, velký výkon a bezuhlíkový motor
- Lehká manipulace a lehké ovládání díky kompaktní konstrukci
- Vysoce efektivní bezuhlíkový motor umožňuje delší práci a delší životnost nářadí
- Maximální výkon a maximální efektivita s pracovní rychlostí až 1 900 ot/min
- Optimální nářadí pro šroubování do dřeva nebo vrtání do dřeva a kovu v úzkých prostorech
- Delší životnost motoru – delší doba provozu – vyšší výkon díky bezuhlíkovému motoru
- Dlouhá životnost akumulátoru: Chrání akumulátor před přetížením, přehřátím a hlubokým vybitím
- Mimořádně odolné díky celokovovému rychloupínacímu sklíčidlu
- Vícestupňová
- Měkká tlumicí vložka rukojeti
- Osvětlení
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GSR 185-LI Professional: Podrobnější informace
Nové standardy komfortu a výkonu: akumulátorový vrtací šroubovák Bosch GSR 185-LI Professional s napětím 18 V s kompaktností verze 12 V. Lehké používání, nářadí určené pro náročné práce, vynikající manipulace. GSR 185-LI Professional je vybaven bezuhlíkovým motorem, nabízí delší životnost nářadí a více práce na jedno nabití. S maximální rychlostí 1 900 ot/min nabízí vysokou úroveň efektivity na staveništi, při šroubování do dřeva nebo vrtání do dřeva a kovu. Bosch GSR 185-LI Professional zaručuje špičkové výsledky při šroubování do dřeva až do 10 mm nebo vrtání do dřeva až do 35 mm a do kovu až do 10 mm. Je ideální pro řemeslníky a mistry, kteří potřebují pracovat ve stísněných prostorech a vyžadují plný výkon.
Objednací číslo Bosch
06019K3000
0 601 9K3 000
0.601.9K3.000
EAN
4059952560120
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové vrtací šroubováky bez příklepu |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952560120 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky - 1. stupeň: | 0 - 500 min-1 |
| Voľnobežné otáčky - 2. stupeň: | 0 - 1.900 min-1 |
| Druh upínacieho skľučovadla: | rýchloupínacie |
| Upínací rozsah skľučovadla: | 1,5 - 13 mm |
| Počet stupňov krútiaceho momentu: | 20+1 |
| Krútiaci moment, max. - tvrdý skrutkový spoj: | 50 Nm |
| Krútiaci moment, max. - mäkký skrutkový spoj: | 21 Nm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 0,93 kg |
| Dĺžka hlavy: | 162 mm |
| Max. priemer vrtáka - Drevo: | 35 mm |
| Max. priemer vrtáka - Oceľ: | 10 mm |
| Max. priemer skrutiek: | 10 mm |
Bosch Professional: Rázový uťahovák alebo skrutkovač?
Inštalácia kuchyne s Bosch Professional
Obrábanie kovov s Bosch Professional
Renovuj s Bosch Professional
Renovuj s Bosch Professional: Akumulátorový vrtací skrutkovač GSR 185-LI
Školenia s Bosch Professional: Kuchynská pracovná doska
Školenia s Bosch Professional: Montáž drevenej brány
Základné náradie pre elektrikárov a HVAC Bosch
ZAŽI SLOBODU BEZ KÁBLA
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
