Bosch Akumulátorový vrtací šroubovák GSR 18V-110 C, L-Boxx, solo
Kód: 06019G0109
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Přídavná rukojeť 160202507X, Balení L-BOXX 136
Uživatelské výhody nářadí
- Vysoký výkon: maximální krouticí moment 110 Nm a bezuhlíkový motor umožňují rychlé pracovní tempo
- Robustní: Celokovové sklíčidlo pro nejnáročnější práce na pracovišti
- Funkce KickBack Control a přídavná rukojeť snižující riziko náhlého otočení nářadí v případě zaseknutí vrtáku
- Bezuhlíkový motor: Delší životnost motoru, delší doba provozu, vyšší výkon díky bezuhlíkovému motoru
- Elektronická ochrana motoru (Electronic Motor Protection – EMP): chrání motor při přetížení, přehřátí nebo zablokování
- Snížení opotřebení a delší životnost díky systému řízení nadměrného dotažení - nedochází k přetažení
- Simply.Connected - Simply.Efficient díky osobnímu nastavení nářadí a informacím o něm
- Motorová brzda: Okamžité zastavení motoru pro rychlé sériové šroubování
- Osvětlení
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GSR 18V-110 C Professional: Podrobnější informace
GSR 18V-110 C Professional je extrémně výkonný a robustní akumulátorový vrtací šroubovák z 18voltové třídy Bosch s bezuhlíkovým motorem. Jeho maximální krouticí moment 110 Nm a bezuhlíkový motor dělají z vrtačky/šroubováku mimořádně výkonné elektrické nářadí. Díky celokovovému sklíčidlu je šroubovák velmi odolný a je vhodný i pro nejtvrdší použití na pracovišti. Je také vybaven možností připojení Bluetooth a lze jej připojit přímo ke smartphonu pro další ovládání nářadí. Toto elektrické nářadí je určeno pro vrtání do dřeva s maximálním průměrem 82 mm, do oceli do 13 mm a pro průměry šroubů do 12 mm. Nářadí je kompatibilní se všemi 18voltovými bateriemi a nabíječkami Bosch Professional (Professional 18V System). GSR 18V-110 C Professional má také 2 rychlostní stupně, Autolock, KickBack Control, elektronickou ochranu motoru, rukojeť, lithium-iontovou baterii a přesnou spojku. Kompatibilní se systémem Bosch Professional 18V a aliancí baterií AMPShare pro více značek.
Objednací číslo Bosch
06019G0109
0 601 9G0 109
0.601.9G0.109
EAN
3165140956291
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové vrtací šroubováky bez příklepu |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140956291 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | L-BOXX |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky - 1. stupeň: | 0 - 480 min-1 |
| Voľnobežné otáčky - 2. stupeň: | 0 - 2.100 min-1 |
| Druh upínacieho skľučovadla: | rýchloupínacie |
| Upínací rozsah skľučovadla: | 1,5 - 13 mm |
| Počet stupňov krútiaceho momentu: | 25+1 |
| Krútiaci moment, max.: | 110 Nm |
| Krútiaci moment, max. na základe ISO 5393 - tvrdý skrutkový spoj: | 85 Nm |
| Krútiaci moment, max. na základe ISO 5393 - mäkký skrutkový spoj: | 47 Nm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1,9 kg |
| Dĺžka hlavy: | 203 mm |
| Max. priemer vrtáka - Drevo: | 82 mm |
| Max. priemer vrtáka - Oceľ: | 13 mm |
| Max. priemer skrutiek: | 12 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
