Bosch Sekací kladivo s SDS-plus GSH 3 E
Kód: 0611320703
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Přídavná rukojeť 2602025140, Špičaté dláto 2608690095, Plochý sekáč na obklady - délka 260 mm, šířka 40 mm 2608690091, Balení kufr na přenášení 2605438482
Uživatelské výhody nářadí
- Vysoký úběrový výkon díky výkonnému motoru s příkonem 650 W a speciálnímu sekáči na dlaždice
- Dlouhá životnost díky extrémně robustnímu příklepovému mechanismu a držáku nástrojů, jakož i olejovému mazání
- Výborně se drží v ruce: nízká hmotnost pouze 3,5 kg, kompaktní tvar, vypínač s aretací a s funkcí „akcelerace“, rukojeť z měkkého materiálu
- Perfektní soulad kladiva a sekáče: díky tomu až o 40 % vyšší rychlost práce
- Díky optimální souhře kladiva a sekáče až o 90 % méně zničených dlaždic
- Servisní kryt pro snadnou a rychlou výměnu uhlíků
- Plynulá regulace otáček
- Elektronika
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GSH 3 E Professional: Podrobnější informace
GSH 3 E Professional je nejlehčí elektrické sekací kladivo SDS plus od firmy Bosch. Nízká hmotnost a měkká rukojeť umožňují pohodlnou manipulaci a ovládání pro přesné sekací práce. Sekací kladivo se vyznačuje dlouhou životností, která je dosažena mimořádně robustním příklepovým mechanismem a odolným držákem nářadí. Má zámek vypínače pro pohodlné nepřetržité používání. Toto elektrické nářadí je vhodné pro sekání do betonu, zdiva, dřeva a dlaždic. GSH 3 E Professional má variabilní nastavení rychlosti a Vario-Lock.
Objednací číslo Bosch
0611320703
0 611 320 703
0.611.320.703
EAN
3165140326179
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické sekacie kladivá |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140326179 |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Menovitý príkon: | 650 W |
| Energia príklepu, max.: | 2,6 J |
| Frekvencia príklepu pri menovitých otáčkach: | 0 – 3.500 min-1 |
| Hmotnosť: | 3,5 kg |
| Upínanie nástrojov: | SDS-plus |
| Dĺžka: | 376 mm |
| Šírka: | 89 mm |
| Výška: | 208 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
