Bosch Sekací kladivo s SDS-max GSH 500
Kód: 0611338720
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Přídavná rukojeť 1619P14935, 1x špičatý sekáč SDS max, 280 mm 1618600023, Balení kufr na přenášení
Použivatelské výhody nářadí
- Prodloužená životnost: Patentovaný těsnicí kroužek, který zabraňuje úniku tuku, a protiprachový uzávěr pro ochranu proti prachu ve spojení se zlepšenou strukturou mechanismu
- Menší únava: Tlumicí kroužek zabudovaný do úderového mechanismu poskytuje nízké vibrace pro zajištění snadného ovládání
- Ergonomický design: Dobře vyvážený design pro pohodlí při práci, lepší poloha pomocné rukojeti
- Efektivní sekání: Vysoký výkon při sekání díky vylepšené konstrukci úderového mechanismu
- Vario-lock: Systém nastavení plochého sekáče do 12 poloh jednou rukou
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GSH 500 Professional: Podrobnější informace
Nové bourací kladivo GSH 500 Professional je vynikající pro bourání a sekání betonu, kamene či zdiva. Poskytuje velký výkon a vynikající energii příklepu pro vysoký sekací výkon. Velký příklepový mechanismus a vylepšená konstrukce příklepového systému zvyšuje účinnost nářadí při sekání. Nářadí je vybaveno těsnicím kroužkem zabraňujícím úniku maziva a protiprachovým krytem zaručujícím ochranu před prachem. Rovněž nabízí konstrukci Vario Lock ovládanou jednou rukou umožňující nastavení sekáče do 12 poloh pro komfortní práci v každé pozici.
Objednací číslo Bosch
0611338720
0 611 338 720
0.611.338.720
EAN
3165140982474
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické sekacie kladivá |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140982474 |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Menovitý príkon: | 1.100 W |
| Energia príklepu, max.: | 7,5 J |
| Frekvencia príklepu pri menovitých otáčkach: | 2.900 min-1 |
| Hmotnosť: | 5,7 kg |
| Dĺžka: | 460 mm |
| Šírka: | 103 mm |
| Výška: | 235 mm |
| Upínanie nástrojov: | SDS-max |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
