Bosch Sekací kladivo s SDS-max GSH 5 CE
Kód: 0611321000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Přídavná rukojeť 2602025142, Sekáč se špičkou - délka 400 mm 2608690103, Balení kufr na přenášení
Uživatelské výhody nářadí
- Vysoký odebírací výkon díky energii příklepu 8,3 J
- Tlumení vibrací Vibration-Control je zárukou pohodlné práce i při dlouhodobém nasazení
- Dlouhá životnost i při nejtvrdších podmínkách nasazení díky robustnímu kovovému krytu
- Patentované nastavovací kolečko pro variabilní nastavení frekvence příklepu pro optimální výkon
- Patentované aretační tlačítko vypínače pro neunavující práci při sekání
- Funkce Vario-Lock: 12 nastavitelných poloh sekáče pro pohodlnou práci
- Konstantní elektronika, servisní displej a indikace pohotovostního režimu pro nejvyšší komfort práce
- Kulový čep síťové šňůry pro velkou pohyblivost a pro zabránění zlomení síťové šňůry
- Konstantní elektronika
- Elektronika
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GSH 5 CE Professional: Podrobnější informace
GSH 5 CE Professional byl speciálně vyvinut v segmentu sekacích kladiv Bosch SDS max, aby zajistil pohodlnou manipulaci a méně únavnou práci v časově náročných aplikacích. Kontrola vibrací a nízká hmotnost umožňují práci bez námahy v nepřetržitých a časově náročných aplikacích. Bourací kladivo je navrženo pro dlouhou životnost a vyznačuje se robustními kovovými komponenty a optimalizovaným systémem mazání. Výkonný motor dodává energii nárazu 8,3 joulu pro vysoké rychlosti odstraňování. Toto elektrické nářadí je primárně určeno pro horizontální sekání do betonu a kamene. Je kompatibilní se systémem odsávání prachu GDE max Professional. GSH 5 CE Professional má zámek spínače, konstantní rychlost, předvolbu rychlosti a Vario-Lock.
Objednací číslo Bosch
0611321000
0 611 321 000
0.611.321.000
EAN
3165140461320
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické sekacie kladivá |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140461320 |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Menovitý príkon: | 1.150 W |
| Energia príklepu, max.: | 8,3 J |
| Frekvencia príklepu pri menovitých otáčkach: | 1.300 – 2.900 min-1 |
| Hmotnosť: | 6,2 kg |
| Dĺžka: | 480 mm |
| Šírka: | 105 mm |
| Výška: | 235 mm |
| Upínanie nástrojov: | SDS-max |
Sekacie kladivo Bosch GSH 5 CE Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
