Bosch Sekací kladivo s SDS-max GSH 7 VC
Kód: 0611322000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Přídavná rukojeť, Špičatý sekáč 2608690167, Balení kufr na přenášení
Uživatelské výhody nářadí
- Perfektní poměr výkonu a hmotnosti: Dostatečný příklep i do nejtvrdších materiálů při nízké hmotnosti nářadí
- Nízké vibrace díky mechanismu optimalizujícímu vibrace a oddělené hlavní a přídavné rukojeti
- Dlouhá životnost díky robustním kovovým komponentům
- Nastavitelná energie příklepu pro optimální přizpůsobení použití a materiálu
- Servisní displej pro oznámení potřeby výměny uhlíků
- Vario-Lock: 16násobné nastavení polohy sekáče pro přizpůsobení aktuální pracovní situaci (např. při použití se sekáči na dlaždice a obkládačky)
- Konstantní elektronika pro konstantní výkon při zatížení
- Konstantní elektronika
- Auto-Lock
- Elektronika
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GSH 7 VC Professional: Podrobnější informace
Elektrické sekací kladivo Bosch GSH 7 VC Professional s řízením vibrací je díky svým univerzálním možnostem použití všestranným talentem v segmentu sekacích kladiv Bosch SDS max. Jeho dokonalý poměr výkonu a hmotnosti umožňuje bez námahy dokončit mnoho úkolů. Sekací kladivo je navrženo tak, aby vydrželo, a obsahuje robustní kovové komponenty. Výkonný motor dodává energii nárazu 13 joulů pro rychlé sekání s vysokou rychlostí úběru. Toto elektrické nářadí je primárně určeno pro horizontální sekání do betonu a kamene. Je kompatibilní se systémem odsávání prachu GDE max Professional. GSH 7 VC Professional má zámek spínače, konstantní rychlost, ochranu proti opětovnému spuštění, předvolbu rychlosti, Vario-Lock a řízení vibrací pro práci bez námahy v nepřetržitých a časově náročných aplikacích.
Objednací číslo Bosch
0611322000
0 611 322 000
0.611.322.000
EAN
3165140730587
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické sekacie kladivá |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140730587 |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Menovitý príkon: | 1.500 W |
| Energia príklepu, max.: | 13 J |
| Frekvencia príklepu pri menovitých otáčkach: | 2.720 min-1 |
| Hmotnosť: | 8,5 kg |
| Dĺžka: | 540 mm |
| Šírka: | 115 mm |
| Výška: | 280 mm |
| Upínanie nástrojov: | SDS-max |
Sekacie kladivo s SDS-max Bosch GSH 7 VC Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
