Bosch Sekací kladivo s SDS-max GSH 11 E
Kód: 0611316708
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Přídavná rukojeť 2602025076, Plochý sekáč - délka 400 mm, šířka 25 mm 1618600202, Balení kufr na přenášení 2605438297
Uživatelské výhody nářadí
- Extrémní energie příklepu 16,8 J pro vysoký úběrový výkon
- Tlumení vibrací v zátěži i ve volnoběhu
- Minimální přítlak pro neúnavnou práci
- Servisní indikátor
- Upínání nástrojů SDS-max s integrovanou ochranou proti prachu
- Variabilní nastavení sekáčů ve 12 polohách
- Přídavná rukojeť s možností nastavení v libovolné poloze v rozsahu 360°
- Rukojeť s potahem z pěnové gumy
- Široký posuvný vypínač pro pohodlné zapínání a vypínání
- Objemný kufr na přenášení
- Samočinně vypínající uhlíky
- Pohodlná manipulace i při používání leváky
- Konstantní elektronika
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GSH 11 E Professional: Podrobnější informace
GSH 11 E Professional je výkonné elektrické sekací kladivo Bosch SDS max. Jeho výkonný motor poskytuje působivých 16,8 joulů energie příklepu pro mimořádně vysokou rychlost odstraňování materiálu. Bourací kladivo je navrženo tak, aby vydrželo, a obsahuje robustní kovové komponenty. Jeho kompaktní design umožňuje manévrovatelnou práci a usnadňuje manipulaci. Ačkoli je toto elektrické nářadí určeno pro horizontální sekání do betonu a kamene, je ideální i pro vertikální použití. Je kompatibilní se systémem odsávání prachu GDE max Professional. GSH 11 E Professional má zámek posuvného spínače, konstantní rychlost, předvolbu rychlosti a funkci Vario-Lock.
Objednací číslo Bosch
0611316708
0 611 316 708
0.611.316.708
EAN
3165140203906
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické sekacie kladivá |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140203906 |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Menovitý príkon: | 1.500 W |
| Energia príklepu, max.: | 16,8 J |
| Frekvencia príklepu pri menovitých otáčkach: | 900 – 1.890 min-1 |
| Hmotnosť: | 10,1 kg |
| Dĺžka: | 570 mm |
| Výška: | 270 mm |
| Upínanie nástrojov: | SDS-max |
Búracie kladivo Bosch GSH 11 E Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
