Bosch Neabrazivní houbička z mikrovlákna pro UniversalBrush
Kód: 1600A023KZ
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
- Dôkladné, avšak jemné čistenie chúlostivých povrchov
- Mäkká tkanina z mikrovlákna na chúlostivé povrchy
- Znížené riziko poškriabania aj v pri väčšom tlaku
- Ideálna na hrnce, panvice, drezy, sporáky, kuchynské spotrebiče
- Armatúry, sklené povrchy v kúpeľniach a kuchyniach
- Dlhá životnosť: opakovaná použiteľnosť a umývanie v umývačke riadu do 50 °C
zelené hobby náradie Bosch DIY - náradie pre domácich majstrov
Objednávacie číslo Bosch
1600A023KZ
1 600 A02 3KZ
1.600.A02.3KZ
EAN
4053423227239
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové čistící kartáče |
|---|---|
| EAN: | 4053423227239 |
| Priemer: | 65 mm |
| Priemer držiaka: | 51 mm |
| Čistiaci výkon: | 2/5 |
| Rozmery (D × Š × V): | 63 x 63 x 12 mm |
| Počet ks v balení: | 3 |
Bosch Akumulátorová čistiaca kefa UniversalBrush
Bosch Akumulátorová čistiaca kefa UniversalBrush - príklady použitia
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
