Bosch Akumulátorový čisticí kartáč UniversalBrush Set
Kód: 06033E0002
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Štětinový kartáč 1600A023KW, Jemný kartáč 1600A023KY, Držák houby se suchým zipem 1600A023KX, 2x Neabrazivní mikrovláknová houba 1600A023KZ, 2x Abrazivní odolná houba 1600A023L1, 2x Kuchyňská houba 1600A023L0, 2x Melaminová houba 1600A023L2, Micro USB kabel 1607000CG9, Úložná taška
Uživatelské výhody nářadí
- Vysoký čisticí výkon díky výkonnému motoru, a to i při použití tlaku
- Všestrannost při mnoha čisticích pracích díky širokému sortimentu dostupného příslušenství
- Voděodolná konstrukce díky ochraně proti stříkající vodě na úrovni IPX5
- Čistí různé druhy povrchů, např. obklady v koupelně, kuchyňské sporáky, hrnce a pánve
- Akumulátorové nářadí s akumulátorem Li-ion, nabíjení kabelem typu micro USB
- Čisticí výkon v koupelně, kuchyni, zahradě
- Efektivní čištění i na těžko přístupných místech
- Snadno odstraňuje vodní kámen a skvrny od mýdla z obkladů
- Znečištěná trouba na pečení bude opět zářit
- Eliminujte odolné nečistoty na discích kol
- Odstraňuje rez z malých ploch
- Sbohem nečistotám na kožených křeslech
- Eliminujte odolné nečistoty rychle a efektivně: výkonný motor dodává téměř konstantní výkon 215 ot/min a zvládne i nejtěžší práce při oškrabávání
- Ochrana proti vodě (IPX5) proti stříkající vodě ze všech směrů umožňuje používání tohoto nářadí k čištění ve vlhkém prostředí v kuchyni, koupelně nebo v exteriéru
- Vyměnitelné podušky (např. kuchyňské, neabrazivní) lze upevnit velmi jednoduše díky systému suchého zipu. Výměna kartáčů nebo držáku podušek během několika sekund díky praktickému zaskakovacímu systému
- Praktická měkká taška pro uložení nářadí a příslušenství doma i na cestách
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro domácí kutily
Práce s nářadím
Všestranný a výkonný elektrický kartáč Bosch pro široký rozsah čisticích prací
Multifunkční a silný kartáč Bosch UniversalBrush usnadňuje život – je to všestranný pomocník pro odstraňování mírných i odolných nečistot. Díky pozoruhodné výdrži akumulátoru vás toto nářadí nezklame, a to ani při dlouhodobém, náročném čištění. Výkonný motor zaručuje téměř konstantní rotaci kartáče a zvládne i nejnáročnější čištění. Rozmanitost nástavců umožňuje používání na různé povrchy a materiály. Díky ochraně proti stříkající vodě IPX5 je vhodné i pro používání v mokrém prostředí. Toto praktické nářadí Bosch nabízí napájení akumulátorem a lze jej nabíjet kabelem typu micro USB. Kompaktní měkká taška umožňuje komfortní uložení nářadí a příslušenství.
Objednací číslo Bosch
06033E0002
0 603 3E0 002
0.603.3E0.002
EAN
4053423247275
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové čistící kartáče |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423247275 |
| Balení: | úložná taška |
| Napětí akumulátoru: | 3,6 V |
| Typ akumulátora: | vstavaný Li-Ion |
| Kapacita akumulátora: | 2,0 Ah |
| Voľnobežné otáčky: | 215 min-1 |
| Ochrana proti prachu a striekajúcej vode: | IP X5 |
| Hmotnosť: | 0,33 kg |
| Dĺžka: | 140 mm |
| Šírka: | 45 mm |
| Výška: | 100 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
