Bosch Akumulátorový čisticí kartáč UniversalBrush
Kód: 06033E0000
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Štetinová kefa 1600A023KW, Jemná kefa 1600A023KY, Držiak hubky so suchým zipsom 1600A023KX, Neabrazívna hubka z mikrovlákna 1600A023KZ, Abrazívna odolná hubka 1600A023L1, Kábel Micro USB 1607000CG9, Balenie kartón
Používateľské výhody náradia
- Vysoký čistiaci výkon vďaka výkonnému motoru, a to aj pri použití tlaku
- Všestrannosť pri mnohých čistiacich prácach vďaka širokému sortimentu dostupného príslušenstva
- Vodotesná konštrukcia vďaka ochrane pred striekajúcou vodou na úrovni IPX5
- Čistí rozličné druhy povrchov, napr. obklady v kúpeľni, kuchynské sporáky, hrnce a panvice
- Akumulátorové náradie s akumulátorom Li-ion, nabíjanie káblom typu micro USB
- Čistiaci výkon v kúpeľni, kuchyni, záhrade
- Efektívne čistenie aj na ťažko prístupných miestach
- Ľahko odstraňuje vodný kameň a škvrny po mydle z obkladov
- Znečistená rúra na pečenie bude opäť žiariť (voliteľné príslušenstvo)
- Eliminujte odolné nečistoty na diskoch kolies
- Odstraňuje hrdzu z malých plôch
- Zbohom nečistotám na kožených kreslách (voliteľné príslušenstvo)
- Eliminujte odolné nečistoty rýchlo a efektívne: výkonný motor dodáva takmer konštantný výkon 215 ot/min a zvládne aj najťažšie práce pri oškrabávaní
- Ochrana proti vode (IPX5) pred striekajúcou vodou zo všetkých smerov umožňuje používanie tohto náradia na čistenie vo vlhkom prostredí v kuchyni, kúpeľni alebo v exteriéri
- Vymeniteľné podušky (napr. kuchynské, neabrazívne) možno upevniť veľmi jednoducho vďaka systému suchého zipsu. Výmena kief alebo držiaka podušiek v priebehu niekoľkých sekúnd vďaka praktickému zaskakovaciemu systému
zelené hobby náradie Bosch DIY - náradie pre domácich majstrov
Práca s náradím
Všestranná a výkonná elektrická kefa Bosch na široký rozsah čistiacich prác
Multifunkčná a silná kefa Bosch UniversalBrush uľahčuje život – je to všestranný pomocník na odstraňovanie miernych aj odolných nečistôt. Vďaka pozoruhodnej výdrži akumulátora vás toto náradie nesklame, a to ani pri dlhodobom, náročnom čistení. Výkonný motor zaručuje takmer konštantnú rotáciu kefy a zvládne aj najnáročnejšie čistenie. Rozmanitosť nadstavcov umožňuje používanie na rozličné povrchy a materiály. Vďaka ochrane voči striekajúcej vode IPX5 je vhodné aj na používanie v mokrom prostredí. Toto praktické náradie Bosch ponúka napájanie akumulátorom a možno ho nabíjať káblom typu micro USB. Kompaktná mäkká taška umožňuje komfortné uloženie náradia a príslušenstva.
Objednávacie číslo Bosch
06033E0000
0 603 3E0 000
0.603.3E0.000
EAN
4053423224344
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové čistící kartáče |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423224344 |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 3,6 V |
| Typ akumulátora: | vstavaný Li-Ion |
| Kapacita akumulátora: | 2,0 Ah |
| Voľnobežné otáčky: | 215 min-1 |
| Ochrana proti prachu a striekajúcej vode: | IP X5 |
| Hmotnosť: | 0,33 kg |
| Dĺžka: | 140 mm |
| Šírka: | 45 mm |
| Výška: | 100 mm |
Bosch Akumulátorová čistiaca kefa UniversalBrush
Bosch Akumulátorová čistiaca kefa UniversalBrush - príklady použitia
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
