Bosch Abrazivní odolná houbka pro UniversalBrush
Kód: 1600A023L1
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
- Je čas na ľahké odstránenie odolných nečistôt
- Uľahčuje čistenie odolných nečistôt z plechov na pečenie a nesmaltovaného kuchynského riadu
- Ľahko odstraňuje pripálené jedlo z hrncov, panvíc a rúr na pečenie
- Možno použiť na odstraňovanie hrdze na malých plochách
- Nevhodná na drevený nábytok
- Dlhá životnosť: opakovaná použiteľnosť a umývanie v umývačke riadu do 50 °C
Objednávacie číslo Bosch
1600A023L1
1 600 A02 3L1
1.600.A02.3L1
EAN
4053423227086
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové čistící kartáče |
|---|---|
| EAN: | 4053423227086 |
| Priemer: | 65 mm |
| Priemer držiaka: | 51 mm |
| Čistiaci výkon: | 5/5 |
| Rozmery (D × Š × V): | 63 x 63 x 8 mm |
| Počet ks v balení: | 3 |
Bosch Akumulátorová čistiaca kefa UniversalBrush
Bosch Akumulátorová čistiaca kefa UniversalBrush - príklady použitia
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
