Bosch Houbička z melaminu pro UniversalBrush
Kód: 1600A023L2
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
- Čištění povrchů namokro i nasucho
- Mimořádně snadno odstraňuje nečistoty z hladkých povrchů a skla
- Snadno odstraňuje skvrny bez potřeby dalších čisticích prostředků
- Ideální na pracovní desky, skleněné povrchy, podlahy, lišty, dveře a obuv
- Dlouhá životnost: opakované použití a mytí v myčce nádobí do 50 °C
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro kutily
Objednací číslo Bosch
1600A023L2
1 600 A02 3L2
1.600.A02.3L2
EAN
4053423227543
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové čistící kartáče |
|---|---|
| EAN: | 4053423227543 |
| Priemer: | 65 mm |
| Priemer držiaka: | 51 mm |
| Čistiaci výkon: | 3/5 |
| Rozmery (D × Š × V): | 63 x 63 x 12 mm |
| Počet ks v balení: | 3 |
Bosch Akumulátorová čistiaca kefa UniversalBrush
Bosch Akumulátorová čistiaca kefa UniversalBrush - príklady použitia
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
