Bosch Měřič vlhkosti GMP 2-15 Professional
Kód: 0601078100
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2× baterie 1,5 V LR6 (AA), Taška, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Snadná interpretace údajů o vlhkosti pomocí nastavitelné stupnice prahových hodnot
- Odolá náročným podmínkám díky pogumovanému pouzdru a krytí IP65
- Spolehlivá přesnost díky autotestu před každým použitím
Měřicí technika Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GMP 2-15 Professional: Podrobnější informace
Vlhkoměr Bosch GMP 2-15 Professional pro měření vlhkosti materiálu s integrovaným vlhkoměrem s teploměrem je přístrojem pro rychlé a přesné zjištění vlhkosti. Měří vlhkost ve 37 druzích dřeva a 10 druzích stavebních materiálů a zobrazí výsledky na barevném LCD displeji s vysokým kontrastem. Integrovaný senzor vlhkoměru s teploměrem měří okolní teplotu a relativní vlhkost, aby vždy poskytl komplexní údaje. Nastavitelná stupnice prahových hodnot zjednoduší interpretaci výsledků a usnadní přesné hodnocení. Robustní konstrukce, pouzdro vyztužené gumou a stupeň krytí IP65 odolají náročným podmínkám na staveništi – poskytnou spolehlivý výkon bez ohledu na druh práce.
Tento vlhkoměr Bosch pro měření vlhkosti materiálu je nezbytný pro montéry sádrokartonů, zedníky, tesaře, malíře, správce budov i architekty. Pomáhá identifikovat zdroje vlhkosti, vyhodnocovat vlhkost materiálu a zajistit optimální podmínky pro malování a výstavbu. Ať už kontroluješ vlhkost dřeva před nějakou instalací nebo hodnotíš úroveň vlhkosti v budově, Bosch GMP 2-15 Professional podpoří tvoji práci vynikající přesností. Kompatibilita s lithium-iontovým akumulátorem také poskytne dlouhodobé napájení, takže se můžeš soustředit jen na svou práci bez zbytečných přestávek.
Bosch GMP 2-15 Professional automaticky provede autotest před každým použitím, aby se zajistila jeho přesnost a spolehlivost. Pro zvýšení důvěry v jeho spolehlivou funkčnost lze provést autotest i manuálně. Středové tlačítko umožňuje zachovat měření, což usnadní zaznamenávání a analýzu údajů. Díky odolné konstrukci a pokročilým funkcím je tento vlhkoměr vždy připraven pomoci ti dosáhnout nejlepších výsledků v tvých projektech.
Objednací číslo Bosch
0601078100
0 601 078 100
0.601.078.100
EAN
4053423340044
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Měřiče vlhkosti |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423340044 |
| Balení: | karton |
| Ochrana proti prachu a striekajúcej vode: | IP 65 |
| Hmotnosť: | 0,19 kg |
| Typ displeja: | TFT LCD |
| Veľkosť displeja: | 2.0" |
| Rozlíšenie displeja: | 240 pixelov x 320 pixelov |
| Pracovná teplota: | -20 – 50 °C |
| Skladovacia teplota: | -20 – 70 °C |
| Rozmery náradia (D × Š × V): | 235 x 62 x 45 mm |
| Presnosť kolíka na meranie vlhkosti: | ± 1 % |
| Rozsah merania vlhkosti: | 5% - 95%RH |
| Rozsah merania teploty: | −20 °C až +50 °C |
| Presnosť merania teploty: | ±1 °C |
| Počet batérií: | 2 |
| Typ akumulátora: | 1,5 V LR6 (AA) |
| Presnosť merania vlhkosti: | 5 % až 90 % relatívna vlhkosť – ± 3 % relatívnej vlhkosti |
Bosch GMP 2-15 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
