Bosch Měřič teploty a vlhkosti GDH 1-17 Professional
Kód: 0601078400
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2× baterie 1,5 V LR6 (AA), Taška, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Monitorování v reálném čase min/max hodnot pěti klíčových teplotních proměnných pro přesná měření
- Vysoká odolnost s pogumovaným krytem a krytím IP65, ideální přístroj pro náročná staveniště
- Snadná interpretace výsledků relativní vlhkosti pomocí uživatelem nastavitelné variabilní stupnice prahových hodnot
Měřicí technika Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GDH 1-17 Professional: Podrobnější informace
Teploměr/vlhkoměr Bosch GDH 1-17 Professional pro měření podmínek prostředí je praktickým a spolehlivým měřicím přístrojem pro přesné měření podmínek prostředí. V reálném čase poskytne minimální a maximální údaje o teplotě vzduchu, relativní vlhkosti, rosném bodu, teplotě mokrého teploměru a o absolutní vlhkosti pro získání přesných údajů pro vaše projekty. Barevný LCD displej s vysokým kontrastem usnadňuje prohlížení měření – a to i při intenzivním osvětlení. Odolná konstrukce je navržena pro náročná pracoviště, je vybavena pouzdrem vyztuženým gumou a má stupeň krytí IP65 s odolností proti vnikání prachu a vody.
Vlhkoměr s teploměrem Bosch GDH 1-17 Professional je ideální měřicí přístroj pro architekty, správce budov, stavební techniky, instalatéry, topenáře i tesaře. Pomáhá monitorovat úroveň vlhkosti vzduchu ve skladovacích prostorech, vyhodnocovat vlhkost vzduchu z hlediska energetické účinnosti a zajišťovat účinnost systémů pro instalatéry a vzduchotechniky. Ať už pracuješ na rekonstrukci nebo posuzuješ vlhkost před opravou krovu, Bosch GDH 1-17 Professional vždy poskytne údaje potřebné pro správné provedení prací.
Vlhkoměr s teploměrem Bosch GDH 1-17 Professional má nastavitelnou stupnici prahových hodnot pro snadné sledování hodnot relativní vlhkosti. Jeho robustní ochranný senzor a membrána se stupněm krytí IP65 zajistí odolnost, středové tlačítko umožňuje uchovávat měření pro snadnou orientaci. Kompatibilita s lithium-iontovým akumulátorem, funkčnost v jakémkoli prostředí.
Objednací číslo Bosch
0601078400
0 601 078 400
0.601.078.400
EAN
4053423339994
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Měřiče vlhkosti |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423339994 |
| Balení: | karton |
| Ochrana proti prachu a striekajúcej vode: | IP 65 |
| Hmotnosť: | 0,18 kg |
| Typ displeja: | TFT LCD |
| Veľkosť displeja: | 2.0" |
| Rozlíšenie displeja: | 240 pixelov x 320 pixelov |
| Pracovná teplota: | 0 – 50 °C |
| Skladovacia teplota: | -20 – 70 °C |
| Počet batérií: | 2 |
| Typ akumulátora: | 1,5 V LR6 (AA) |
| Rozmery náradia (D × Š × V): | 233 x 62 x 44 mm |
| Rozsah merania vlhkosti: | 5% - 95%RH |
| Presnosť merania vlhkosti: | ±2,5 % relatívnej vlhkosti (RV) (5 % až 90 % RV) |
| Rozsah merania teploty: | −20 °C až +50 °C |
| Presnosť merania teploty: | ±0,4 °C (> 0 °C až +50 °C) |
Bosch GDH 1-17 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
