Bosch Měřič vlhkosti GMM 1-15 Professional
Kód: 0601078200
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2× baterie 1,5 V LR6 (AA), Taška, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Rychlá interpretace výsledků pomocí nastavitelné stupnice prahových hodnot
- Vysoká odolnost s pogumovaným krytem a krytím IP65 pro spolehlivou funkčnost na náročných staveništích
- Referenční režim pomáhá přesně porovnat úrovně vlhkosti
Měřicí technika Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GMM 1-15 Professional: Podrobnější informace
Vlhkoměr Bosch GMM 1-15 Professional pro měření vlhkosti materiálu je praktickým a spolehlivým přístrojem pro rychlé a přesné zjištění vlhkosti (bez kolíků). Měří úroveň vlhkosti ve 37 druzích dřeva a 10 druzích stavebních materiálů a zobrazí výsledky na barevném LCD displeji s vysokým kontrastem. Variabilní stupnice prahových hodnot usnadní prohlížení výsledků a referenční režim umožní porovnávat úrovně vlhkosti v různých zónách. Robustní konstrukce, pouzdro vyztužené gumou a stupeň krytí IP65 zajistí odolnost na náročných staveništích a poskytnou spolehlivý výkon za všech okolností – bez ohledu na dané podmínky.
Vlhkoměr Bosch GMM 1-15 Professional pro měření vlhkosti materiálu je nezbytným přístrojem pro montéry sádrokartonů, malíře, správce budov, architekty, instalatéry i tesaře. Účinně identifikuje zdroje vlhkosti, kontroluje stav povrchu a měří úroveň vlhkosti. Ať už kontroluješ sádrokarton, zajišťuješ rovnoměrnou povrchovou úpravu laku nebo monitoruješ úroveň vlhkosti dřeva, Bosch GMM 1-15 Professional ti pomůže získat přesná hodnocení. Kompatibilita s lithium-iontovým akumulátorem zajistí nepřerušovaný provoz a umožní ti soustředit se na danou práci.
Bosch GMM 1-15 Professional je vybaven středovým tlačítkem pro zachování měření, což umožní údaje jednoduše zachytit a zkontrolovat. Nastavitelná zvuková odezva poskytne zvukové potvrzení měření, takže získáš jistotu a můžeš pracovat efektivněji. Tento vlhkoměr pro měření vlhkosti materiálu navržený pro snadné používání ti umožní pracovat rychleji a efektivněji v jakémkoli prostředí.
Objednací číslo Bosch
0601078200
0 601 078 200
0.601.078.200
EAN
4053423340051
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Měřiče vlhkosti |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423340051 |
| Balení: | karton |
| Ochrana proti prachu a striekajúcej vode: | IP 65 |
| Hmotnosť: | 0,16 kg |
| Typ displeja: | TFT LCD |
| Veľkosť displeja: | 2.4" |
| Rozlíšenie displeja: | 240 pixelov x 320 pixelov |
| Pracovná teplota: | 0 – 50 °C |
| Skladovacia teplota: | -20 – 70 °C |
| Rozmery náradia (D × Š × V): | 154 x 60 x 32 mm |
| Počet batérií: | 2 |
| Typ akumulátora: | 1,5 V LR6 (AA) |
| Presnosť merania vlhkosti: | Režim podložky ± 4 % |
| Hĺbka merania: | 0 – 30 mm |
Bosch GMM 1-15 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
