Bosch Měřič vlhkosti dřeva UniversalHumid
Kód: 0603688001
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
3x baterie LR03 1,5 V (AAA), Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Kontrolujte vlhkost dřeva před spalováním, pokládkou parketových podlah nebo jako prevenci plísnění
- Bodový měřič vlhkosti s širokým rozsahem měření pro všechny skupiny dřeva
- Předvolba typu dřeva (lze zvolit dvě skupiny a rozsahy měření)
- Interpretace naměřených hodnot systémem semaforu – okamžité, praktické informace
- Funkce autotestu pro kontrolu kalibrace; obrácený segmentový displej; automatické vypnutí
- Dosáhněte vyšší kvality nátěrů díky kontrole vlhkosti před prací
- Kontrolujte palivové dřevo, abyste dosáhli nižších emisí a méně kouře
- Ideální před renovací nábytku, např. aby nedošlo k prasklinám
- Magnetický kryt lze při měření připevnit na zadní stranu
- Vhodné pro použití v interiéru i exteriéru
- Kontrola vlhkosti jako prevence plísnění
Měřicí technika Bosch DIY - nářadí pro kutily
Práce s nářadím
Intuitivní a přesné měření vlhkosti dřeva pomocí Bosch UniversalHumid
Bosch UniversalHumid je správnou volbou, pokud je nutné dosáhnout přesného měření vlhkosti dřeva. Díky dvěma předprogramovaným skupinám dřeva poskytujícím široký rozsah měření (A: 7,1 % – 74,7 %; B: 6,4 % – 61,9 %) dosahuje měřič vlhkosti dřeva ještě přesnějších výsledků. Měření je jednoduché – stačí zapíchnout oba měřicí kolíky do dřeva. Kontrola vlhkosti palivového dřeva při snižování emisí, kontrola povrchů před nátěrem, kontrola konstrukce nábytku, např. jako ochrana před deformacemi, předcházení plísním, pokládka parketových podlah nebo kontrola dřevostaveb či dřevěných přívěsů před koupí.
Objednací číslo Bosch
0603688001
0 603 688 001
0.603.688.001
EAN
4059952648293
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Měřiče vlhkosti |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952648293 |
| Balení: | karton |
| Metóda merania: | Meranie odporu |
| Vlhkosť dreva (javor, breza, smrekovec, jedľa, douglaska, čerešňa, smrek): | 7,1 % až 74,7 % |
| Vlhkosť dreva (jaseň, borovica, dub, kmene vlašských orechov, buk): | 6,4 % až 61,9 % |
| Teplota okolitého prostredia: | –5 °C až +50 °C |
| Merná jednotka - Vlhkosť dreva: | % |
| Merná jednotka - Teplota okolitého prostredia: | °C |
| Presnosť merania (typicky) - Teplota: | ±2 °C |
| Presnosť merania (typicky) - Vodivosť: | ±1 % |
| Orientačné hodnoty pre vlhkosť dreva - Suché: | < 12 % |
| Orientačné hodnoty pre vlhkosť dreva - Povážlivé: | 12 % až 20 % |
| Orientačné hodnoty pre vlhkosť dreva - Vlhké: | > 20 % |
| Prevádzková teplota: | –5 °C až +50 °C |
| Skladovacia teplota: | –20 °C až +70 °C |
| Batérie: | 3x 1,5 V LR03 (AAA) |
| Doba prevádzky cca: | 10 h |
| Hmotnosť: | 0,16 kg |
| Dĺžka: | 187 mm |
| Šírka: | 56 mm |
| Výška: | 44 mm |
Meracie prístroje Bosch. Jednoduché ako vždy. Udržateľnejšie než v minulosti.
UniversalHumid – ideálny pomocník na presné meranie vlhkosti dreva
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
