Bosch Měřič vlhkosti GMP 1-13 Professional
Kód: 0601078000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2× baterie 1,5 V LR6 (AA), Taška, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Nastavitelná stupnice prahových hodnot usnadňuje interpretaci naměřených hodnot vlhkosti
- Vysoká odolnost s pogumovaným krytem a krytím IP65 pro spolehlivou funkčnost na náročných staveništích
- Průběžný autotest zajistí přesnost před každým použitím
Měřicí technika Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GMP 1-13 Professional: Podrobnější informace
Vlhkoměr Bosch GMP 1-13 Professional pro měření vlhkosti materiálu s kolíky je přístrojem pro rychlé a přesné zjištění vlhkosti. Měří vlhkost ve 37 druzích dřeva a 10 druzích stavebních materiálů a zobrazí výsledky na barevném LCD displeji s vysokým kontrastem ve 36 různých jazycích. Nastavitelná stupnice prahových hodnot usnadní čtení výsledků, takže dokážeš realizovat rychlá a přesná hodnocení. Robustní konstrukce, pouzdro vyztužené gumou a stupeň krytí IP65 zajistí spolehlivou odolnost na náročných pracovištích. Průběžný autotest navíc zaručí přesnost před každým použitím, takže si jeho údaji můžeš být vždy jistý.
Vlhkoměr pro měření vlhkosti materiálu Bosch GMP 1-13 je nezbytný měřicí přístroj pro montéry sádrokartonu, zedníky, tesaře i malíře. Pomáhá identifikovat zdroje vlhkosti, vyhodnocovat vlhkost materiálu a zajistit optimální podmínky pro malování nebo tapetování. Správci budov a architekti mohou také využít jeho přesné údaje pro kontrolu úrovně vlhkosti, zjišťování škod a prevenci před tvorbou plísní. Bosch GMP 1-13 Professional je kompatibilní s lithium-iontovým akumulátorem, který zajistí dostatečný výkon potřebný pro všechny tvoje práce.
Vlhkoměr Bosch GMP 1-13 Professional pro měření vlhkosti materiálu má středové tlačítko pro zachování měření, což usnadní zachycení měření a kontrolu 3 posledních měření na displeji. Jeho odolná konstrukce a spolehlivý výkon z něj dělají cenný přístroj pro profesionály v různých odvětvích. Tento vlhkoměr Bosch, od hodnocení vlhkosti dřeva a stavebních materiálů až po kontrolu úrovně vlhkosti, poskytne přesnost a zajistí snadné používání potřebné pro správné dokončení práce.
Objednací číslo Bosch
0601078000
0 601 078 000
0.601.078.000
EAN
4053423340013
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Měřiče vlhkosti |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423340013 |
| Balení: | karton |
| Ochrana proti prachu a striekajúcej vode: | IP 65 |
| Hmotnosť: | 0,19 kg |
| Typ displeja: | TFT LCD |
| Veľkosť displeja: | 2.0" |
| Rozlíšenie displeja: | 240 pixelov x 320 pixelov |
| Pracovná teplota: | -20 – 50 °C |
| Skladovacia teplota: | -20 – 70 °C |
| Rozmery náradia (D × Š × V): | 235 x 62 x 45 mm |
| Presnosť kolíka na meranie vlhkosti: | ± 1 % |
| Počet batérií: | 2 |
| Typ akumulátora: | 1,5 V LR6 (AA) |
Bosch GMP 1-13 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
