Bosch Teleskopická tyč BT 350
Kód: 0601015B00
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Výhody náradia pre používateľa
- Jednoduchá a rýchla montáž
- Vysoká všestrannosť vďaka držiaku a kovovému uholníku
- Robustná a stabilná konštrukcia z hliníka
- Jednoduché upevňovanie líniových a bodových laserov
- Ideálna aj v kombinácii s univerzálnym držiakom BM 1 Professional
Meracia technika Bosch Professional - náradie pre profesionálov
Objednávacie číslo Bosch
0601015B00
0 601 015 B00
0.601.015.B00
EAN
3165140488563
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teleskopické tyče |
|---|---|
| EAN: | 3165140488563 |
| Balení: | karton |
| Závit: | 1/4" |
| Pracovná výška: | 140 – 350 cm |
| Maximálne zaťaženie: | 2 kg |
| Rozpätie svorky, max.: | 6,2 cm |
| Hmotnosť, cca: | 2,5 kg |
| Sekcie: | 3 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
