Bosch Akumulátor BA 3.7V 1.0Ah A Professional
Kód: 1608M00C43
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Kabel USB-C™, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Nepřetržité napájení pro náročné práce
- Možnost dobíjení během používání, trvalé napájení a trvalá udržitelnost
- Lithium-iontová technologie umožňuje dlouhodobou výdrž
- Konektor USB-C-Type™ umožňuje flexibilní nabíjení z různých zdrojů s proudem 5 V
- Vhodné pro Bosch: GLM 50-22, GLM 50-25 G, GLM 50-27 C, GLM 50-23 G, GLM 50-27 CG, GLL 50 G, GLL 12-22 G Professional
Lithium-iontový akumulátor BA 3.7V 1.0Ah A Professional: Podrobnější informace
Zaručuje trvalé napájení a je mimořádně vhodný pro dlouhodobé práce. Akumulátor BA 3.7V 1.0Ah A Professional, kterým jsou vybaveny měřiče vzdálenosti Bosch, umožňuje dobíjení během používání, nevyžaduje náhradní akumulátory, neprodukuje odpad v podobě starých kusů, čímž přispívá k environmentální udržitelnosti. Lithium-iontová technologie umožňuje dlouhodobou výdrž akumulátoru a poskytuje stabilní výkon i při nízkých teplotách. Díky konektoru USB-C-Type™ lze akumulátor flexibilně nabíjet z různých zdrojů s proudem 5 V, jako např. počítačů, záložních zdrojů a běžných elektrických zásuvek.
Objednací číslo Bosch
1608M00C43
1 608 M00 C43
1.608.M00.C43
EAN
4059952567150
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Laserové měřiče vzdálenosti |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952567150 |
| Balení: | karton |
| Kapacita akumulátoru: | 1,0 Ah |
| Napětí akumulátoru: | 3,7 V |
| Technológia akumulátora: | Li-Ion |
| Čas nabíjania 80 %: | < 110 min |
| Čas nabíjania 100 %: | < 195 min |
| Nabíjacia prípojka USB: | USB-C™ |
| Hmotnosť, cca: | 0,030 kg |
| Šírka: | 42 mm |
| Dĺžka: | 74 mm |
| Výška: | 16 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
