Bosch Akumulátorový zahradní drtič UniversalShredder 2x18V-25, 2x 4 Ah aku
Kód: 06008E0000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2 akumulátory PBA 18V 4.0Ah, Nabíječka AL 18V-44, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Špičkový drticí výkon díky odolným nožům z kalené oceli
- Drcení náročného materiálu bez přerušování díky ovládání rychlosti OptiCut
- Oboustranné nože pro výkonné a efektivní drcení větví až do tloušťky 25 mm
- Akumulátorová svoboda při drcení dřevního odpadu a měkkých zelených zbytků kdekoli v zahradě
- Velký a rychlý podavač s praktickým pístem pro drcení velkých objemů
- Vysoký výkon 36 V poskytovaný 2× 18 V akumulátory
- ALIANCIA 18V POWER FOR ALL: Jeden akumulátor kompatibilní s více než 10 značkami a více než 100 druhy nářadí
zelené zahradní nářadí Bosch DIY - nářadí do zahrady pro kutily
Práce s nářadím
Výkonný akumulátorový drtič s noži z kalené oceli: rychlé drcení dřevního a zahradního odpadu na štěpku a mulč
Drtič UniversalShredder 2×18V-25 má několik funkcí, díky kterým je vynikající volbou pro rychlé drcení křoví, větví a jiného zahradního odpadu. 2× 18 V akumulátory poskytnou výkonnost až 36 V. Výkonný bezkartáčový motor a automatická regulace otáček OptiCut umožňuje nepřetržité a nepřerušované drcení. Nože vyrobené z kalené oceli dokáží drtit větve s tloušťkou až 25 mm. Oboustranný nůž lze otočit, čímž se prodlužuje jeho životnost. Rozměrný zahradní odpad lze bezpečně tlačit do rychlého podavače pomocí praktického pístu. Díky své lehké konstrukci a bez potřeby používat napájecí kabel se tento vysokovýkonný zahradní drtič rychle sestaví, snadno se přepravuje po trávnících a na terasách a umožní drtit úplně všude – a to přímo do vysoce kvalitního 28 l sběrného pytle. Toto nářadí patří do aliance 18V POWER FOR ALL ALLIANCE. Jeden akumulátor kompatibilní s více než 10 značkami a více než 100 druhy nářadí. Poskytuje nejrozsáhlejší možnosti různých způsobů používání v domácnosti či na zahradě.
Objednací číslo Bosch
06008E0000
0 600 8E0 000
0.600.8E0.000
EAN
4053423348101
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní drtiče větví |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423348101 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Počet voľnobežných obrátok: | 2400 min-1 |
| Max. výkon rezania, mäkké drevo: | 25 mm |
| Max. výkon rezania, tvrdé drevo: | 20 mm |
| Hmotnosť: | 11,8 kg |
| Rozmery náradia (D × Š × V): | 451 x 493 x 974 mm |
Bosch UniversalShredder 2x18V-25
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
