Bosch Horkovzdušná pistole GHG 20-60
Kód: 06012A6400
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Rychle a hladce dosažitelná teplota 630 °C díky výkonnému 2 000 W motoru
- Snadné používání: Nastavení kolečka nabízí 9 teplotních stupňů a 2 stupně proudění vzduchu
- Zlepšená manipulace a dosah i na těžko dostupná místa díky novému a přesnému (přímému) designu
- Lepší manipulace díky měkké rukojeti na obou stranách
- Extrémně stabilní stacionární pozice díky novému (přímému) designu a protiskluzové rukojeti
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GHG 20-60 Professional: Podrobnější informace
Horkovzdušná pistole Bosch GHG 20-60 Professional zajišťuje optimální manipulaci v každé pracovní poloze. Má dva stupně proudění vzduchu a regulaci teploty s devíti nastaveními pro ještě pohodlnější ovládání. Výkonná GHG 20-60 Professional díky silnému 2 000 W motoru bez námahy dosáhne teploty až 630 °C. Její rovná konstrukce umožňuje pohodlnou práci v mnoha různých pracovních polohách, a tedy ještě širší škálu aplikací.
Objednací číslo Bosch
06012A6400
0 601 2A6 400
0.601.2A6.400
EAN
3165140889551
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Horkovzdušné pistole |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140889551 |
| Balení: | karton |
| Menovitý príkon: | 2.000 W |
| Hmotnosť: | 0,55 kg |
| Regulácia teploty: | 9 stupňov |
| Pracovná teplota: | 50 – 630 °C |
| Regulácia prúdenia vzduchu: | 2 stupne |
| Prietok vzduchu: | 150 – 300 / 300 – 500 l/min |
| Šírka: | 74 mm |
| Dĺžka: | 340 mm |
| Výška: | 97 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
