Bosch Zahradní drtič AXT Rapid 2000
Kód: 0600853501
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Praktický posouvač
Uživatelské výhody nářadí
- Špičkový drticí výkon díky odolnému laserem řezanému noži
- Drcení náročného materiálu bez přerušování díky ovládání rychlosti OptiCut
- Oboustranný nůž pro výkonné a efektivní drcení větví až do tloušťky 35 mm
- Snadné drcení dřeva a měkkého zeleného zahradního odpadu
- Velký rychlý podavač s praktickým pístem pro drcení velkých objemů
zelené zahradní nářadí Bosch DIY - nářadí do zahrady pro kutily
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
0600853501
0 600 853 501
0.600.853.501
EAN
4059952640013
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní drtiče větví |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952640013 |
| Balení: | karton |
| Napětí: | 230 V |
| Príkon náradia: | 2.000 W |
| Voľnobežné otáčky: | 3.650 min-1 |
| Krútiaci moment, cca: | 12 Nm |
| Princíp drvenia: | Nožový drviaci systém Blade Cut |
| Max. objemový výkon: | 80 kg/h (Podľa konkrétnych vlastností drveného materiálu.) |
| Max. priemer konárov: | 35 mm (Podľa konkrétnych vlastností drveného materiálu.) |
| Hmotnosť: | 11,9 |
| Dĺžka: | 451 mm |
| Šírka: | 493 mm |
| Výška: | 974 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
