Bosch Zahradní drtič AXT 25 D
Kód: 0600803103
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Praktický posunovač
Uživatelské výhody nářadí
- Řeže a drtí tvrdé větve až do tloušťky 40 mm pomocí výkonného bubnového řezacího systému
- Rychlé a efektivní drcení díky vysoce výkonnému bezuhlíkovému indukčnímu motoru třídy 2 500 W
- Pozoruhodně tiché drcení
- Bezpečně zvládne velké množství odpadu díky automatizovanému rychlopodávacímu násypníku
- Velkokapacitní sběrný box o objemu 53 litrů znamená méně časté vyprazdňování
- Odnímatelný násypník umožňuje snížení výšky drtiče na 67 cm a kompaktní uložení
zelené zahradní nářadí Bosch DIY – nářadí do zahrady pro domácí kutily
Práce s nářadím
Tichý vysoce výkonný zahradní drtič ideální pro drcení velkých dávek dřeva.
Drtí větve díky výkonnému řezacímu systému.
Funkce a výhody AXT 25 D
Výkonné a nenáročné drcení
Bubnový řezací systém je vybaven bubnem s kapacitou pro větve o tloušťce až 40 mm a v kombinaci s automatizovaným rychlopodávacím násypníkem umožňuje bezpečné a rychlé zpracování materiálu.
Výkon silného bezuhlíkového motoru
Robustní bezuhlíkový indukční motor třídy 2 500 W zaručuje výkonné, rychlé a efektivní řezání a pozoruhodný objem drcení.
Tiché drcení
Bubnový drtič navržený s ohledem na tichý provoz produkuje pozoruhodně nízkou hladinu hluku a poskytuje vysoký komfort při práci.
Efektivní a rychlé drcení
Automatizovaný rychlopodávací násypník vtahuje materiál do řezacího systému a zajišťuje drcení bez námahy; posunovač lze používat k navádění měkčího a trnitého materiálu.
Velký objem sběrného koše
Chytře navržený sběrný koš o velkém objemu 53 litrů šetří čas i cesty na kompost.
Kompaktní a snadné skladování
Odebrání násypníku z horní části drtiče zmenšuje výšku na 67 cm a umožňuje kompaktní a snadné uložení.
Objednací číslo Bosch
0600803103
0 600 803 103
0.600.803.103
EAN
4059952640099
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní drtiče větví |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952640099 |
| Balení: | karton |
| Napětí: | 230 V |
| Príkon náradia: | 2.500 W |
| Voľnobežné otáčky: | 40 min-1 |
| Princíp drvenia: | Frézovací valec |
| Max. priemer konárov: | 40 mm (Podľa konkrétnych vlastností drveného materiálu.) |
| Objem zberného koša: | 53 l |
| Hmotnosť: | 31,3 kg |
| Dĺžka: | 707 mm |
| Šírka: | 388 mm |
| Výška: | 965 mm |
Bosch Záhradný drvič AXT 25 D
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
