Bosch Zahradní drtič AXT 25 TC
Kód: 060080330C
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Praktický posuvník
Uživatelské výhody nářadí
- Technologie turbínového řezání Turbine Cut umožňuje rychlé a bezproblémové drcení dřeva a zahradního odpadu
- Výkonné, efektivní drcení díky vysokému výkonu bezuhlíkového indukčního motoru třídy 2 500 W
- Tichý provoz díky konstrukci s nízkými emisemi hluku
- Velkokapacitní drcení s automatizovaným rychlopodávacím násypníkem
- Velký sběrný koš s objemem 53 l umožňuje méně časté vyprazdňování
- Praktické uložení po oddělení skluzu a zmenšení velikosti drtiče jen na 67 cm
zelené zahradní nářadí Bosch DIY - nářadí do zahrady pro kutily
Práce s nářadím
Výkonné a rychlé drcení dřeva a zahradního odpadu díky jedinečné technologii turbínového řezání Turbine Cut.
Funkce a výhody AXT 25 TC
Technologie drcení Turbine Cut zabraňuje zablokování
Jedinečná technologie drcení Bosch Turbine Cut je ikonickým řezacím systémem, který zabraňuje zablokování. Turbínové nože ostré jako břitva snadno řežou větve a tvar otevřeného kužele usnadňuje rychlé propadávání odřezků.
Výkonné velkoobjemové drcení
Robustní a výkonný indukční motor třídy 2 500 W rychle a efektivně podrtí velké množství zahradního odpadu. Funkce automatického rychlého podávání automaticky vtahuje materiál a umožňuje práci bez námahy.
Tichý a komfortní provoz
Pozoruhodně tiché drcení zaručuje vyšší komfort při dlouhotrvající práci díky speciální konstrukci s nízkými emisemi hluku.
Rychlé a jednoduché podávání umožňuje rychlé drcení
Rychlé, efektivní a bezpečné drcení díky širokému násypníku, který posouvá dolů měkčí a trnitý zahradní odpad.
Velký objem sběrného koše.
Inteligentně navržený sběrný koš s 53 litrovým objemem šetří čas a cesty ke kompostovací jámě.
Kompaktní uložení díky odnímatelnému násypníku
Po odebrání násypníku se výška drtiče sníží na 67 cm, což umožňuje kompaktní uložení.
Objednací číslo Bosch
060080330C
0 600 803 30C
0.600.803.30C
EAN
4059952640136
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní drtiče větví |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952640136 |
| Balení: | karton |
| Napětí: | 230 V |
| Príkon náradia: | 2.500 W |
| Voľnobežné otáčky: | 40 min-1 |
| Princíp drvenia: | Systém „Turbine Cut“ |
| Max. priemer konárov: | 45 mm (Podľa konkrétnych vlastností drveného materiálu.) |
| Objem zberného koša: | 53 l |
| Hmotnosť: | 30,5 kg |
| Dĺžka: | 707 mm |
| Šírka: | 388 mm |
| Výška: | 965 mm |
AXT 25 TC
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
